GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

YALANCISINIZ YALANCIIIII….!

İŞTE DELİLİ İŞTE İSPATI.

Sözde Tariş alanında ki yapılacak binaya , yeni hizmet binası  açılıncaya  kadar taşınıyordunuz, hatta yetmedi Kuşadası Belediyesine devri sağlanıyordu.

Aralık geçti, bir Aralık daha  geliyor ve görev sürenizin son senesine giriliyor, hangi liyakat, hangi hesap, hangi kitap ve gelirle yeni belediye binası yapacaksın ?

Yapmayacağınız ve  yapamayacağını biliyoruz ama, bir çılgınlık yapıp belediye binası ve civarını yıkarsan Kuşadası’nı  30 sene önceki gibi bir utanç çukuru ile baş başa bırakırsın.

30  Sende yapılmayanı yaptık diyorsunuz  ya, işte 30 senede  yapılmamış olanı o zaman yapmış olacaksınız.  Şehrin bütün yol ve sokakları  şantiye alanına dönmüşken , şehrin merkezini harp ve savaş alanına döndürmek tam da  sizden, sizin gibi çapsız ve liyakatsız kadrolardan beklenendir.

Yazılacak yazı söylenecek söz çok  var.Biz yazmaya  ve söylemeye  devam  edeceğiz.

Dönelim meselemize, Sayın ŞOVMEN Belediye  başkanı, iş bilmez liyakatsız ve çapsız yönetim kadroları ve Kuşadası düşmanı meclis üyeleri,

Buyurun size delil ve  ispat, bir yandan   şah  şahlı, bol bol alkışlı, şak şaklı videolar, bir yandan da gerçeğin ta kendisi meclis kararınız.

Partili partisiz bütün meclis üyelerinin ister muhalefet ister iktidar, bütün partilerin bir  açıklama ve halkı aydınlatması gerektiriyor.

NOT= Lütfen açıklamayı Ömer GÜNEL  ve AVANESİ yapmasın, doğruyu söylemezler,halkı kandırmaya  devam ederler.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı