GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

VAY ANAM VAY VAY Kİ VAY…

BELEDİYEDE KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE BELİRSİZ

Sponsor Efe,Masraflar Belediye,

Cukkalar KUSAV’a.

 

Rantınıza  vurgununuza  bu sefer suç üstü

Bu güne kadar her ne kadar geliri açıklanmasa da mütteahidlerin milyonluk bağışları,Belediye kültür işlerininde her etkinliğine milyonlar akıttığı KUSAV doymamış olacak ki Vakıf statüsünden çıkıp Anonim şirketi oldu.

En son yapılan sokak  festivalinde bütün belediye kültür işlerinin ve diğer birimlerin seferber edilmesiyle gerçekleştirilen BABASININ GÖLGESİNDE’ki belediye  meclis üyesi  Acemi çaylak Efe BERBEROĞLU ‘nun sponsor olduğu fakat gelirinin  KUSAV A.Ş’ye  gittiği ortaya  çıktı.

Vatandaşın merakla beklediği sorular ve cevaplar dilden dile dolaştığı söylenmektedir.

Bizde SONNOKTA GAZETESİ  olarak  soruyoruz.

1-Ömer GÜNEL ile küs olduğu söylenen Efe BERBEROĞLU gerçekten sponsor oldumu,Sponsor olduysa kaç para verdi ?

2-Önüne gelen her evrağı imzalamakla meşhur Gülden GÜLLÜDAĞ,bu etkinliği belediye kültür işlerine maliyeti kaç paradır.?

3- Hem KUSAV’cı hem KUSAV AŞ ortağı hem belediye  kültür ve sanat işleri koordinatörü A.Ulaş BENGİ,Belediye basın işlerinin  bu festivalde masrafı kaç para ?

,4-Hem MASON hemde  KUSAV’cı,Levent KÖYLÜ bu festivalde kaç para harcadı ve bu para kaynağı nerelerdir KUSAV AŞ olarak biletlerden kaç para kazandın ?

5-Sözde basın danışmanı Eşber OKAYER yapılan basın yayın ilanlar senin kontrolünde mi harcaması kaç para ? ( Senin Liman dosyanı da ileride açacağız.)

6-Çömez Belediye başkanı Ömer GÜNEL ,bütün bunlardan haberdar mısın yoksa MICIR ihalesindeki gibi “Memurlarım ve arkadaşlarım yapmış suçlu varsa bulunsun mu” diyeceksin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı