GenelGündemKuşadası Haberleri

KORKU BAŞA BELA KADROLAR DEĞİŞTİ…!

HEY YAVRUM HEY NEREDEYSE GEMİ SEZONU KAPANACAK DAHA ÇARŞILAR BİTMEDİ...

Daha önce 14.03.2022 Tarihinde  haberini yaptığımız  “YOL BULMAK İÇİN YOL YAPMAK” işlerinde kadrolarda büyük değişiklik.

Özellikle Gazeteci Ergün POYRAZ’ın darp edilmesiyle gündeme gelen milyonluk hileli ihale haberleri ile çalkalanan ,Ülkenin gündemine  oturan Kuşadası’nda yol bulan kadrolarda büyük değişim.

,Belediyenin  resmi internet sayfasına  göre yapılan  paylaşımlarda ve Kuşadası çarşı esnafından aldığımız bilgilere göre her işin altından çıkan Ömer GÜNEL’in yakın arkadaş gurubunun (KUSAVCI-PARALELCİ-ÇİÇEKÇi VE KURU KAFACILARIN) geri plana  itildiği yerine baş yaver çekirdekçi ve Balıkçılar meydanında ki konserlerin mucibi Balıkçının ön plana  çıktığı görülmekte.

Bununla  birlikte büyük değişim miş gibi Kuşadası renkleniyor haberi ile Atatürk  caddesi üzerine konulan ve saksıya  ağaç dikme zihniyetinin ürünü olan milyonlarca liranın israf edilip harcandığı,saksılarında yerinden kaldırıldığı tarafımızca tespit edilmiştir.

Çarşı esnafına daha  öncesinde  Gemi sezonu başlamadan tüm çarşını alt ve üst yapılarının tamamlanıp teslim edileceğini vaat eden Ömer GÜNEL ne yazık sözünü yerine getiremedi.

Gemiler gelmeye başladı  çarşı esnafı  zor durumda olduklarını dile getirmelerine rağmen, Esnaflar bu işin daha  çok uzun süreceği kanısında olduklarını dile getirdiler.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı