KUŞADASI İÇİN TERTEMİZ YÜZ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuşadası’nda Sevilen Esnaf Mehmet Konuk, Bağımsız Meclis Üyesi Adayı Oldu.


Kuşadası’nda uzun yıllardır Elektronik Market yanı sıra gıda sektöründe de İşletmecilik Yapan Mehmet Konuk, Hiçbir Siyasi Partiye Bağlı Olmadan Belediye Meclis Üyeliği İçin Adaylığını Açıkladı.

Konuk; Kuşadası’nı Çok Sevdiğini ve Halkın Sorunlarına Çözüm Bulmak İstediğini Söyledi.
Kuşadası’nda, halkın sevdiği ve saygı duyduğu bir esnaf olan Mehmet Konuk, 2024 yerel seçimlerinde bağımsız belediye meclis üyesi adayı oldu.

Mehmet Konuk dün çalışmalarına ve ziyaretlerine start vererek,ilk olarak Kuşadası Atatürkçü düşünce derneğini ziyaret ederek, başladı.

Ziyareti sırasında yanında Kuşadası esnaflarının da yanında bulunduğu,ADD yönetim kurulu başkanı ve yöneticilerle bir araya gelerek,orada yaptığı kısa konuşmasında şunları söyledi.

Konuk, “Öncelikle Kuşadası’nı çok sevdiğini ve halkın sorunlarına çözüm bulmak için taşın altına elini koyduğunu, ve Kuşadası’nın daha yaşanabilir, daha güzel, daha temiz ve daha huzurlu bir kent olması için çalışacağını” belirtti.

Konuk, “Ben Kuşadası’nın bir evladıyım. Burada doğdum, burada büyüdüm, burada iş yaptım,Kuşadası’nı çok seviyorum ve burada yaşayan herkesin mutlu olmasını istiyorum.

Bu nedenle, hiçbir siyasi partiye bağlı olmadan, bağımsız bir şekilde belediye meclis üyeliği için aday oldum. Benim tek amacım, Kuşadası’nın sorunlarına çözüm bulmak ve halkın sesi olmaktır. Benim için önemli olan Kuşadası’dır, Kuşadalılardır” dedi.

Konuk, Kuşadası sorunlarından kısaca bahsederken, ” Kuşadası’nın altyapı, ulaşım, çevre, turizm, kültür, spor, eğitim, sağlık, sosyal hizmetler gibi birçok alanda ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunmak için belediye başkanı ve diğer meclis üyeleriyle işbirliği içinde olacağını” ifade etti.

Konuk, “Ben, Kuşadası’nın menfaatleri için çalışacağım.

Benim siyasi görüşüm yoktur, benim siyasi partim Kuşadası’dır. Ben, Kuşadası’nın her kesiminden, her görüşten, her inançtan insanın desteğini bekliyorum. Ben, Kuşadalıların güvenine layık olmak için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

Konuk, daha sonra Türkmen mahallesi muhtarlığını ziyaretinden sonra,Türkmen mahallesi Bahçe arası sokak üzerinde bulunan esnaflara tek tek uğrayarak ziyaretlerde bulundu.

Mehmet Konuk,ziyaretlerine seçim gününe kadar ara vermeden gece gündüz devam ederek,halkın düşüncelerini alacağını,her gittiği yerden kendisine destek isteyeceğini söyledi

KUŞADASI İÇİN TERTEMİZ YÜZ

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kuşadası Haberleri | Haberin Son Noktası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!