GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

SEVİM KOŞ KOŞ ÖMER KUŞADASI’NI SATIYOR….!

SIRADA NERESİ VAR SATILACAK OLAN ?

   BEKLEYİN BU HALK  SİZİ TAŞLAYACAK VE YUHALAYACAK .

Rantı israfı beceriksiz ve savurgan yönetimi ile meşhur ŞOVMEN Belediye  başkanı ve meclis üyelerinden skandal bir karar daha.

Göreve geldiği günden beri adeta  Mirasyedi çocuklar gibi Kuşadası belediyesinin mülklerini parsel parsel satan Ömer GÜNEL ve  yönetimi 04.07.2022 tarihli meclis toplantısında bu sefer yayla köyde bulunan Köyün yerleşik alanı içerisindeki 5 parselden oluşan ve yaklaşık dört dönüm olan çok değerli arsalarına göz dikti.

Daha önceki satışlarda olduğu gibi bir yandaşa peşkeş çekileceği düşünülen bu kıymetli arsalar için tahmin  ve ön görülen  11.000.000’luk satış rakamının da komik olduğu  Emlak ve  inşaat sektöründen Konun  uzman kişileriyle yaptığımız   görüşmelerde doğru bir yatırım ve değerlendirmeyle satışı ön görülen mülklerden yaklaşık 35-40 milyonluk bir gelir elde edilebileceği söylendi.

Meclis gündemine sözde atıl  durumda olduğu ve yapılacak  yatırımlar gerekçe  gösterilerek satışı istenilen mülkler içinde doğruyu söylemeyen her zamanki gibi  Kuşadası halkını kandırmaya ve yanıltmaya  yönelik  davranışlarda bulunan Ömer GÜNEL ve yönetimi Kuşadası halkından büyük tepki aldı.

Dikkatimizi çeken bir  diğer konu da , daha önce Belediye mülkleri satışı konusunda adeta kıyameti koparan CHP ilçe başkanı Mehmet GÜRBİLEK ile sözde sosyal demokrat ve halkçı,bazı meclis üyelerininde bu satışlara sessiz kalıp ve desteklemeleri.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı