GenelKuşadası HaberleriSiyaset

BATIYORSUNUZ DİYORUZ…!

GİTTİKÇE DAHA ÇOK BATIYORSUNUZ

BİR DAHA  BURADAN HANGİ YÜZ İLE OY İSTEYECEKSİNİZ ACABA ?

 

Burası Karaova mahallesi  Ana cadde üzeri olan ve   , BATIHAN OTEL’i dahil en az 5-6 tane  dört yıldızlı otelin ve yüzlerce Turist ile yazlıkçılar binlece vatandaşımızın akın ettiği plajların ve AVM lerin en yoğun olduğu bölge,

Yazı ortaladığımız şu günlerde, Kış boyunca önlemi alınmamış ,tadilatı ve tamiratı yapılmamış yüzlerce Kuşadası sokağından herhangi bir tanesi.

Yönetemiyorsunuz diyoruz, Kuşadası halkının  refahı mutluluğu ve insani istekleri ile değil, Yandaşın kıyakçının , imarcının , talancının, İsrafçıların istek ve arzuları ile  ilgileniyorsunuz.

Yönetemiyorsunuz, Vatandaşın ihtiyaçlarına değil, eş dost akrabanın ballı maaşları ile , sponsor müteahhitlerin yol  ve kaldırımlarıyla, Yandaşın büfe i baraka ve tezgahlarıyla, israf ve rantçıların , ihaleleri ile ilgileniyorsunuz.

Bu semte oturan  Kuşadalı  ve  dışarıdan gelen yazlıkçıların defaten, Belediye  başkanı ve  Başkan yardımcılarına  çok kez telefon açıp durumlarını bildirmelerine rağmen bu kadar ilgisizlik ve  duyarsızlıklarından dolayı bıktıklarını söylediler.

750 Bin ton Mıcırınız, 1 Milyon metre kare  yolunuz, 500 bin metre kare yeşil alanınızı, Fen işleriniz , İmar işleriniz , yapı kontrolünüz, Kültür müdürlüğünüz, Deste hizmetleriniz, Basın yayın biriminiz kısaca her yeriniz rant ve israf , yalan ve talan ,vurgun ve yandaşa kıyak kokuyorsunuz.

YÖNETEMİYORSUNUZ    YÖNETEMİYORSUNUZ YÖNETEMİYORSUNUZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı