GenelGündemKuşadası HaberleriYaşam

İKİ ÇEŞMELİK MAHALLE SAKİNLER İSYANDA…!

VATANDAŞ O KADAR MÜRACAAT ETMESİNE RAĞMEN İLGİLENMİYORLAR.

KUŞADASI BELEDİYESİ  SON ZAMANLARDA  YAŞANAN  TÜRKİYE GÜNDEMİNE OTURAN USULSÜZLÜK VE YOLSUZLUKLARDAN DOLAYI İŞLERİ BAYAĞI SAVSAKLIYOR.

 

İkiçeşmelik mahalle sakinlerinden edinilen bilgiye  göre, İkiçeşmelik Mah. Kuşadası  öğrenci yurduna çıkan yol,  Ahmet Cengiz, Akbulut sitesi, ve Kırmızıgül sitesi çevresinde  bulunan yol kenarlarında  insan boyunu  aşan yabani  otlardan rahatsızlıklarını söylediler.

Mahalle sakinleri bizzat bizleri çağırarak,ve yerlerinde  gösterdikleri otlar gerçekten de  Kuşadası belediyesinin ilgisizliğini gösteren manzara ile karşılaştık.

Yaya yolu kaldırım Üzerlerini kapatmış,insanların kaldırımı kullanamayıp,hayatını tehlikeye atarak yoldan yürüme zorunda olduklarını gördük.

Mahalle sakinleri,”Belediyeye çok kez  şikayetlerimizi söylememize rağmen,buralarla  hiç ilgilenen  olmadı.Bahar mevsimine girildi artık sürüngenler (YILANLAR) ve Akrepler yuvalarından çıkmaya başladı,gerek biz gerekse  çocuklarımız  korkuyoruz,Belediyenin bir an evvel burayla  ilgilenmesini istiyoruz dediler.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı