MagazinSon Dakika

Kuşadasından Bir Survivor Geçti

Yerli ve Yabancı misafirler gündüz plajda, gece dans pistinde ter döktüler.

Türkiye’nin dört bir yanından 27 dans okulu ve macera seneler ZUDA SURVİVOR Açlık Oyunları 8 de Pamucak sahilinde bir araya geldiler. Gündüz kıyasıya öğle ve akşam yemeği için yarışan katılımcılar cuma akşamı Dj performans ve Perküsyon show ile açılış Partisinde coştular. Cumartesi akşamı latin parti ve plajda ateş başında Bachata Beach parti katılımcıları büyüledi. Organizasyona Türkiye ve Avrupa’da derece yapmış şampiyonlar da katılım gösterdi. Zeki Uyanık 2012 yılında kendi öğrencileri ile başlattığı Zuda Survivor Açlık Oyunlarına yüzlerce katılımcı ile Festival dünyasının gündemine oturdu. Bu yaz Zuda Survivor Karadeniz ile de Karadeniz deki dans ve macera sevenler ile buluşacaklar. 2020 Kuşadası ile de uluslararası bir organizasyon dans ve macera Sevenleri bekliyor.

Akbabalar birinci oldu kaybeden  takım  ceza olarak  organizasyona katılan yüzlerce  kişinin öğlen ve akşam yemeğini yaptı.

Acun abimizden aldığım ilhamla çıktığımız bu yolda katılım çığ gibi büyüyor bildiğiniz gibi savaşmak Türk insanının ruhunda var hanfendiler bir anda amazona dönüşüyor, beyefendiler herkule.

12 Mayıs pazar akşamı organizasyonumuz bitti.  1 gün sonra 2020 Zuda survivorın reklamını yaptık 600 ün üzerinde rezervasyon aldık. Anladık ki Türkiye de herkes Zuda Survivor.

Başta Kuşadası belediye si olmak üzere Kuşadası ticaret odasına, Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odasına, Öküz Bar’a, Nicci Joy’a, Neycazz’a, Club Scalanova’ya, Antepli Baklava’ya, Ritmik Ada Ses Müzik Teknolojilerine ve Kasap Kahramana sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 YARIŞMAYA  KATILAN DANS GRUPLARI

Utku  Şahiner Dans  Akademisi

Sarı Zeybek Dans ve Sahne sanatları Gurubu

Aydın Dance Center

Aydın Dans  Akademisi

Point Dans Akademisi

Yıldıray Sezer Dans Akademisi

Kuşadası Dans ve Spor Kulübü

Hüseyin Efe Dans Akademisi

Panzsann Dans Akademisi

Hilal Erdoğan

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı