Genel

YUH Kİ YUHHHHHH…!

Şah şahınız lüksünüz , şatafatınız, havanız bitmiyor. Sıra vatandaş ve hizmete gelince, duymuyor bilmiyor, görmüyorsunuz.

Yıllar aylar, haftalar ve günlerdir, yazıyoruz çiziyoruz, söylüyoruz,fakat sorun ve mağdur Kuşadası halkı olunca, üç maymunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Düne kadar konserler ve eğlenceler, Eylül ayında heykeller,geçen hafta sözde kardeş kentlerinize plaj  düzenlemesi milyonluk israf ve harcamalar  fakat söz konusu Kuşadası halkı olunca görmüyor, duymuyor, bilmiyorsunuz.

Al size Bezirgan sokağın  hali ve Kuşadası halkının  isyanı.

Aylardır yapımı süren ve bir türlü bitmeyen onlarca Kuşadası’nın onlarca sokağından biri olan  Bezirgan sokakta halk artık  dayanamaz durumda ve isyan edecek  konumdadır.

Tarafımıza  iletilen  şikayetlere göre yaz boyu sözde devam eden bakım  çalışmaları  yıllardır bitirilmediği ve tos toprak içerisinde yazı geçiren sokak  halkının, kışın ağır  koşullarında yağmurda ve çamurda kalmamak için şikayet ve taleplerini onlarca kez Kuşadası belediyesi yetkililerinine bildirmiş olmalarına rağmen hiç bir  çözüm üretilmediği bildirildi.

Kuşadası halkının talebini her seferin de dile getirdiğimiz  gibi Bezirgan sokak sakinlerinin mağduriyetini de dile getiriyoruz.

Eyyy  Kuşadası belediyesinin liyakatsiz ve  iş bilmez kadroları, bırakın şovu ,gürültüyü şatafatı, kayıp binlerce ton mıcırınızdan israf ettiğiniz  milyonlardan bezirgan sokak sakinleri bir miktarını ziyadesiyle hak ediyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı