GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

NE AR YA AŞ’MİŞ BEEEEEEE…’

YE YE BİTMİYOR...!

Kurulduğu günden beri Kuşadası’nın sırtına kambur olan, arpalık ve belediye  Başkanının  arka bahçesi olan ARYA AŞ, Kuşadası’nın milyonlarını yutmaya devam ediyor.

ŞOVMEN Ömer GÜNEL döneminde üç yılda üç yönetim kurulu başkanı değişmesine rağmen, sonuç hep aynı.Gelen gideni  aratıyor.

Üç ay önce Ömer GÜNEL’in  “Borçla devraldık 12-13 milyon kar’a geçirdik dediği ARYA AŞ’ye iki ay  önce SGK borçlarına karşılık, Belediye  mülkü verilirken son mecliste de 10.000.000.-TL(ON MİLYON) sermaye  artışı  için yetki verildi.

Muhalefet kuzu kuzu susarken, CHP’li kukla meclis üyeleri de seve seve destek verdiler.

Hiç mi içiniz sızlamıyor, Hiç mi yüreğiniz yanmıyor, sırf yandaşa ve akrabalara kıyak  geçilsin ballı maaşlar verilsin diye ve Kuşadası halkına hiç bir faydası olmayan, hizmeti sıfır, fiyatlar fahiş olan ŞOV amaçlı kurulmuş , hiç kar etmeyen dokuz yıldır hep zarar eden , Sözde küçüleceğiz derken büyütülen bir işletmeye bu kadar destek neden ?

Milyonlar neden heba ediliyor ?, Kimlere nasıl bir rant ve avantaj sağlanıyor ?, hiç mi sorgulamazsınız, hiç mi sormazsınız ?

Vicdanınızı yitirmiş olabilirsiniz , bazılarınızın eşi (MECLİS ÜYESİ), akrabaları,baldız ve bacanakları ballı maaşlar kıyak kadrolar alıyor  olabilir, hepiniz mi bundan faydalanıyorsunuz ?  faydalanamıyorsanız neden göz yumuyorsunuz ?

Kuşadası halkı adına sizleri uyarıyoruz;

Titreyin ve kendinize gelin.

Tarihin en başarısız ve israf kokan işletmesi için ( Bazı yandaşlara ve bazı kıyaklar hariç )  Kuşadası halkının  fakir fukaranın milyonlarını,  geleceğini hiç  ediyorsunuz.

AKP  ve MHP ilçe başkanları  Cumhur ittifakı ve millet ittifakının sadece onurlu meclis üyelerine sesleniyoruz.

ARYA AŞ denilen soygun düzeninde kimlere neler verildiğini, nerelerin kimlere peşkeş çekildiğini özellikle ASANSÖR denilen Whiskyli ve purolu alemlerin mekanında milyonların nasıl heba edildiğini biliyoruz ,Yargılanmak pahasına sizleri bilgilendirmeye ve gerçekleri söylemeye  hazırız.

Sizleri vicdanınızla baş başa  bırakıyoruz  bu soygun düzenine DUR deyin.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı