Kuşadası Haberleri

KALİTESİ İLE NAM’I TÜRKİYEYİ SARAN TUĞBA KURU YEMİŞ 79.ŞUBESİNİ KUŞADASI’NA AÇTI.

EGE BÖLGESİNİN TAMAMINDA  HİZMET VEREN VE KALİTESİNİ DÜNYAYA DUYURAN TUĞBA KURU  YEMİŞ 79. ŞUBESİNİ YOĞUN TALEP ÜZERİNE  KUŞADASI'NDA  2. ŞUBESİNİ HİZMETE AÇTI.

İlk olarak 1980 yılında faaliyet  göstermeye başlayarak,39 yıllık Ticari faaliyetine Ege bölgesinde bulunan tüm illerde,Akdeniz ve İç Anadolu bölgeleri nede yoğum talep üzerine mağaza açan bu  zamana kadar 78 olan mağaza sayısını,Kuşadası’nda  görülen lüzum üzerine 79.Şubesini muhteşem bir açılış töreni ile İnönü Caddesi üzerinde  Kuşadalıların  hizmetine sundu.

Kaliteden hiç bir zaman ödün veremeyen,ilk gün ki gibi disiplinli bir şekilde müşterilerine hizmet sunan TUĞBA Kuru yemiş mağazalarında  toplamda 650 çeşit  Çerez,Kahve,Draje,İncir ve Lokumlar bulunmaktadır.

Açılışı,Kuşadası Belediyesi adına  Meclis üyesi  Oğuzhan TURAN,Seyfi Süvari SEYHAN, Bölge direktörümüz Hasan bey, Kuşadası mağaza müdürü saadettin bey, tedmar ajans sahibi Turgut Gümüş bey ve Tuğba Kuruyemiş yöneticileri  ile birlikte  bir çok kalabalık  Kuşadası halkının  katılımıyla gerçekleştirdiler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı