GenelKuşadası HaberleriSiyasetSon Dakika

KUŞADASI KAMUOYUNUNDA MERAK EDİLEN ÖMER GÜNEL VE LEVENT KÖYLÜ ARASINDA’Kİ İLİŞKİNİN BOYUTU

VAY KURNAZLAR VAYYYYYYY...!

https://slkhaber.com/diplomasiz-mimar-simdi-de-sifatsiz-belediye-temsilci-oldu/

 

Kuşadası’nda gün geçmiyor ki diplomasız resmi sıfatsız mason ve KUSAVCI Levent KÖYLÜ iLe Belediye  başkanı arasında sansasyonel , israfçı Rant  kokan ve yalan rüzgarı gibi   bir  ilişki ortaya çıkmasın.

Geçen hafta Belediye başkanı Ömer  GÜNEL tarafından Genel merkez görevlendirmesi olarak paylaşılan Kıbrıs gezisi aynı tarihte Girne Belediyesi, tarafından Kardeş Kentler  buluşması olarak Resmi sayfalarından yayınlandı.

Fakat,araştırdıkça   derin bilgilerine  ulaştığımız bu buluşmanın,altından Belediyede Yetkisiz Yetkili Levent KÖYLÜ’nün çıktığı görülmektedir.

. Diplomasız ve KUSAV’daki israfı ile karmaşık ilişkilerinde üstadı olarak  bilinen aynı zamanda Ömer GÜNEL’in sır üstadı ve  sır  katibi olduğu söylenen Levent KÖYLÜ’nün  ,bu buluşmaya katılması beraberinde çeşitli dedikoduları da  gündeme getirmiştir.

Edindiğimiz  bilgilere göre,aynı tarihlerde HÜR VE KABUL EDİLMİŞ MASONLAR  LOCASI’nında Kıbrıs ta  bir toplantısının olduğu,,

Kuşadası’nın Belediyesinin  ve Girne Belediyesinin ortak projesi olan ANTİS Plajının yapımını,Levent KÖYLÜ’nün üstleneceği Kıbrıs’tan aldığımız bilgiler arasındadır.

Kamuoyu adına Ömer GÜNEL’e soruyoruz;

1- Kuşadasında  diplomasız ve sıfatsız olarak  bilinen Levent KÖYLÜ’nün diploması varmı dır  Sıfatı ve yetkisi nedir. ?

2- Kuşadası’ndan saklayıp,Girne de bu kadar öne  çıkarmanın sebebi  nedir.?

3-  HÜR VE KABUL EDİLMİŞ MASONLAR LOCASI’nda 4 , veya  6. derecede  olduğu söylenen,Levent KÖYLÜ senin üstadın mıdır,.

4- Kuşadası Kamuoyunda ve CHP Genele merkezi dahil,tarafından bu kadar eleştirilen ve tepki toplayan  bir şahıs ile aranızdaki sır perdesi nedir. ?

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı