GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

MİRAS YEDİLER….!

 

Gün geçmiyor ki   gene bir vurgununuz gene bir talanınız memleke ti parsel parsel satmanız la karşılaşmayalım.

Geldiği günden beri Kuşadası’nda israf ve savurganlığın belediye  mallarını peşkeş çekilmesi konusunda adete düşman zihniyeti gösteren Ömer GÜNEL ve yönetiminden Kuşadası belediyesi geleceğine bir darbe daha.

Geçtiğimiz  günlerde Cumhuriyet halk partisi binasında özrü kabahatinden büyük akıllara ziyan açıklamasının içerisinde Kuşadası belediyesinin gelirini Yüz milyon TL arttırdığını iddia eden  fakat bunun kaynağını bir  türlü açıklayamayan Ömer  GÜNEL’in yerine gerçeği biz açıklayalım.

 

Haberimizde de görüleceği gibi neredeyse belediye uhdesinde Gayrimenkul bırakmayan Kuşadası’nın  geleceğini  adeta parsel  parsel satan bu zihniyetin esas gelir kaynağının ( YANDAŞLARA VE GİZLİ ORTAKLARA VERDİĞİ ARSALAR)  Miras yedi çocuklar  gibi,Kuşadası belediyesinin mülklerinin  satışı olduğunu kamuoyununa duyururuz.

ÖZER  OLUNCA ŞAHAN  ÖMER  OLUNCA ÜÇ MAYMUN….!

Haberimizde belirttiğimiz gibi,Kuşadası belediyesinin mülkleri parsel parsel satılırken, Ömer GÜNEL ve yandaşlarına hiç ses çıkartmayan adeta alkış tutan ve her olumsuzluklarına göğüs geren Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanı Mehmet GÜRBİLEK üç maymunu oynamaya devam ediyor.

Oysa aynı Mehmet GÜRBİLEK daha geçen dönem belediye meclis üyesi iken  belediye  mülklerinin şatışı konusunda en sert muhalefeti yapmış ve belediye mülklerinin  satışının memlekete İHANET olduğunu defalarca beyan etmişti.

Ne yazık ki aynı Mehmet GÜRBİLEK bu gün sessizliğe bürünürken o gün kendisini bu tutumundan dolayı alkışlayanlar da bu gün aynı  sessizliğe bürünmüş durumda.

Korku imparatorluğu yarattığı görülen  Ömer GÜNEL’e karşı ne yazık ki mecliste üyeleri bulunan  İYİ PARTİ-MHP- ve AKP ile beraber CHP içerisinde de hiç bir  itiraz bulunmamaktadır.

 

ÖZER’E GELİNCE ŞAHAN ÖMER’E GELİNCE ÜÇ MAYMUN.

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı