GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

GERÇEKTEN PES YANİ

EEEE, PİŞKİNLİĞİN BU KADARIDA FAZLA.

 BÜLENT TEZCAN KENDİSİNİN CANINI VE MALINI KORUDUĞU DEVLETİN POLİSLERİNİ ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTTU.

    Dün Cumhuriyet halk Partisi genel başkan yardımcısı Bülent TEZCAN beraberindeki heyet ile partisinin Kuşadası ilçe başkanlığını ziyaret etti.

    Biz hem hukukçu olması  hem görevi görev’i gereği konun muhatabı olması, hem de  Kuşadası’nda gelişen bunca sansasyonun savunucusu ( AVUKATI ) olan mili damadından alacağı bilgilerle gerçek doğru ve aydınlatıcı bil bilgi vermesini  bekledik.

    Dünkü yazımızda özellikle Kuşadası kamuoyunun kendisinden dürüst cevaplar ve açıklamalar beklediğini yazmıştık.

FAKAT NAFİLE

     Aynı tasa aynı hamam. Gene kumpas ,gene şantaj, gene hayali düşmanlar , gene ört bas ve  pisliği halının altına  süpürme çabası.

    Sevgili Bülent TEZCAN, baltayı taşa vurdun. Güneş balçıkla sıvanmaz diyorsun ya , gerçeklerde yalanla dolan ve  algıyla gizlenmez.

 Defalarca sorduk ve  bir kez daha  soruyoruz.

Kumpas diyorsun, bu kumpası kuran kim yada kimler ?Bu anlatılanlar gerçek mi  yalan mı ?

 Gerçek ise konumun ve görevin gereği partinizin disiplin kurullarını çalıştırmakla  mükellefsin.

    Gerçek değil diyor isen, Adli makamlar gereğini yaptı, belgelerini  yayınladık arzu eder iseniz daha da yayınlamaya devam edelim.

    Sayın TTEZCAN, 32 yıllık hukukçu olduğunu söylemişsin, bu geçen 32 yıllık süre zarfında suçu ve suçluyu ayırt etmiş olman gerekirdi.

Fakat sen kendine hiç yakışmayan tavır ile hala gerçekleri yanlış beyanlar ile ört bas etme çabasındasın.

    İsim vermesen de yayınladığımız belge üzerinden bizi ve yönetmeye talip olduğunuz devletin bel kemiği olan emniyet teşkilatını zan bırakmışsın.

    Sayın TEZCAN, devletin güvenlik güçlerine ve Emniyet teşkilatına da güven duymayacaksanız kime güveniyorsunuz. ? Hangi akıl ve mantık ile, hangi  bilgi ile kendinizden emin devletin, Emniyet güçlerini zan altında bırakıyorsunuz. ?

    Yayınladığımız ve yayınlayacağımız belgelerin doğru olduğundan, adınız gibi eminsiniz, fakat siz belgelerin ve talanın muhataplarından hesap soracağınıza bu ayıbı partinizi kirletenleri kapı dışarı edeceğinize, sızdırılmış olan belgeler üzerinden suçlu arıyorsunuz.

Sevgili TECAN, Davaların savunma avukatı Kuşadası’ndaki herkesin malumu Milli damadınız.

    Soruşturma evrakları ve tapelerin   tamamı kendisinde mevcut. Bir sızdırma ve el altından servis edilmeyi merak ediyorsanız, Emniyet güçleri yerine önce damadınıza sorun.

    Ne malum senin damadın tarafından sızdırılmadığı ve sübliminal mesaj verilmek üzere bizim tarafımıza ulaştırılmadığı. ( Belki de gizli pazarlıklarda elinizin güçlü olması için sizler tarafından farkına varmadan kullanıldık )

    Tekrar ediyoruz, yazdığımız hiçbir yazıya  ve yayınladığımız  hiçbir belgeye sahte, iftira yalan diyemediniz, diyemiyorsunuz, ve diyemezsiniz de.

Yapılanların hesabını soramıyorsunuz, fakat yayınlanan belgelere kılıf uyduruyorsunuz.

Şantaj ve Kumpas arıyorsunuz, aynaya bir bakın.

İhanet, yağma, ve rant arıyorsanız en yakınınızdakilere bakın

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı