GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

HOŞ GELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ…

SENEDE BİR GÜN OLSA DA YETER Kİ GELİN

 

HALKIN GÖZÜNDE NE YAZIK Kİ KREDİNİZİ BİTİRDİNİZ.

 

Kuşadası Cumhuriyet  halk partisi Aydının hukukçu  millet vekilleri bu gün CHP  ilçe örgütünü ve bir dizi STK ile  dernek ziyaretinde bulunacaklar.

Hoş geldiniz sefa getirdiniz.

Konuya vakıf ve hukukçu olarak gerek sizler Aydınımızın vekilleri olarak gerek te  beraberinizde ki Kuşadası’nın hukukçu belediye başkanı  ile ve de hem Kuşadası belediye meclis üyesi, hemde Büyük şehir başkan vekiliyle gelmeniz bizleri ziyadesiyle mutlu eder.

Hem hukukçu hemde  konunun muhatabı olarak dördüzünün bir arada olması doyurucu ve açıklayıcı bir cevap vermeniz  için yeterli bir sebeptir.

Hukukun, adaletin, eşitliğin, demokrasinin bütünlüğüne inanan,bunu meslek edinen bundan ekmek yiyen, adalet duygusu üzerine yemin eden ve bununla  bir yerlere gelen sizler,ettiğiniz yemin üstlendiğiniz görev adına sizlere soruyoruz.

Ve sizler Kuşadası kamuoyununu aydınlanıncaya, kamu vicdanını hatırlatıncaya kadar, sizlere sormaya devam edeceğiz.

Sayın vekiller, Sevgili başkan,değerli başkan vekili,  Kuşadası halkı  sizden  kayıp 1.000.000 Ton mıcırın sebebini açıklayamadığınız 42.000.000 TL’lik yol ve asfalt çalışmalarınızı tutuklu 6 personelinizi, ve belediyenin bütün birimleri ile beraber girift ilişkiler  kurduğunuz , Belediye ihaleciler’i ile ilgili doğru  ve dürüst cevaplar beklemektedir.

Bir çok partiliniz, parti edep ve disiplini gereği sizlere soramamak da, fakat sizler hem mesleğiniz hem göreviniz gereği gerçekleri halk ile paylaşmakla  mükellefsiniz.

Kuşadası halkı sizlere yapılanların hesabını  sandık ta sormadan evvel, sizi solculuk ve sosyal demokratlık ilkeleri gereği  öz eleştiri vermeye davet ediyorlar.

Defalarca her biriniz ayrı ayrı ve bir çok mecrada ” Verilemeyecek hesabımız yoktur” söyleminde bulundunuz,verilecek hesabınız olduğuna inanmıyor isenizde, desteğini aldığınız, sizleri sırtında taşıyan her koşulda destekleyen cefakar Cumhuriyet halk partisi üye ve seçmenine verecek gönüllerini rahatlatacak bir cevabınız olmalıdır.

Hazır dördünüz bir aradayken, tam da yeri ,zamanı  ve gündemi iken bir kereye mahsus sizleri dürüstlüğe davet ediyoruz.

Sizleri şan’a şöhret’e paraya, makama ve mevkiye doyuran, bu fakir fukara halkın , bu kadarda hakkı olsun isteriz.

                                                     HA GAYRET BAKALIM…! 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı