GenelKuşadası HaberleriSiyaset

Dt. Veli TOSUNER ile dobra Dobra Kuşadası Belediyesi hakkında söyleşi

Dt.Veli TOSUNER "Kuşadası'nı iyi şeyler beklemiyor dikkatli olalım

Bu  gün kendi sosyal medyasında bir yazıyı  kaleme alan  TOSUNER,aslında  Kuşadası için çalan tehlike  çanlarını gündeme getirerek insanların dikkatini çekmeye çalıştı.

Seçildiği günden bu yana devamlı  fakir edebiyatı ile siyaset yapmaya  çalışan Ömer GÜNEL’in Başkanlık  makamına Kuşadası’na hizmet için değilde ekibi ile egosunu  tatmin etmeye gelmiş gibi tavır sergilediği halk tarafından yavaş yavaş  konuşulmaya başlandı.Bu  duruma sessiz kalmayarak  endişelerini kalemi ile dile getiren TOSUNER, bu gün bazı  yandaşlar tarafından eleştiriler alsa da çoğu insan tarafından haklı olduğu  yönde olumlu tepkiler aldı.bunun üzerine kendisi ile bizzat yapmış olduğumuz söyleşiyi siz değerli okuyucularımıza sunduk.

NOT= Bu daha başlangıç  kısa dönemde daha  ne  olumsuzluklar ve yanlışlıklar var,bunları  sizlerle her gün  belgeleri ile paylaşacağız. Hangi meclis  üyeleri daha  şimdiden pasta paylarını almış,Hangi Muhalefet meclis  üyesi CHP_İYİ Parti koalisyonuna kıyak yapmış. Her şey ortaya konulacak

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: