GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

ÇIRPINDIKÇA BATIYOR,BU SAATTEN SONRA YEMEZLER…!

 GEÇMİŞ OLA O TREN KAÇTI YEĞEN,YOKSA KAFANA MICIRMI DÜŞTÜ ?

SON ZAMANLARDA Kİ TRİBÜNE KARŞI SHOW’LARINI İNSANLAR ARTIK YEMİYOR,SON PİŞMANLIK NEYE YARAR HER ŞEYİN BİR BEDELİ VAR.

  Ergün POYRAZ’ın darp edilmesiyle fitille nen ateşin ardından Belediye başkanın da söylediği gibi evet insanlar bunu beklemiyordu ama sabır sınırlarının bardağını taşıran son damlası oldu.
  Yaklaşık seçildiği üç yıldır hiç bir kimsenin muhalefet yapmayarak, Çalışmalarına engel olmamak adına ne bir yorum nede bir kendisi gibi (KUŞADASI POSTASI) gibi özel gazete çıkartarak kendi siyasi hırsları uğruna partililerine ihanet içerisinde oldular.
  Kuşadası’nın yerleşik halkının yanı sıra dışarıdan gelen yazlıkçı tabir edilenlerinde yaklaşık %60’nın,Büyük önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün miraslarından biri olan Cumhuriyet Halk Partisine gönül veren vatandaşların %0.01 dahi Ömer GÜNEL’in düzenlediği hiç bir özel etkinliğe bir araya getirememesi (Konserler hariç. Hakkını yemeyelim),yönetimin başarısızlığının göstergesi olduğunun kanıtıdır.
  Çünkü Ömer GÜNEL seçimden sonra kendisine çalışma arkadaşı olarak, gerçek CHP’ye gönül veren gece gündüz seçim kazanma uğruna zaman zaman canlarını siper eden çalışma arkadaşlarını dışlayarak LÜPEN karakterinde ve kendilerince adına ENTEL, CAHİL SOSYETE den oluşan bir gurup kurarak Kuşadası’nın kaderi ile oynamaya başladılar.
  Ergün POYRAZ’ın Kuşadası Belediyesi’ne Güvercin Masa birimine 30 Mart’ta gönderdiği Bilgi Edinme Başvurusu Formunun ardından 12.Nisan 2022 saat 19.00 sularında yaşadığı darp olayı Kuşadası ile birlikte tüm Türkiye’yi ayağa kaldırdı. Bu zamana bundan önceki Belediye başkanlarına tanınmayan toleransın Ömer GÜNEL’e tanınmasının da sonu oldu. Hele ki, bu günkü yaşananlardan sonra iş çığırından tamamen çıktı. Son üç yılda yaşanan Pandemi sürecince, hiç bir iş yapamayan esnafın tek geçim kaynağı olan Turizm sezonunun açılmasıyla beraber, hemen hemen her gün bir ya da birkaç gemilerin gelmesi hem Esnafı hem de çalışanları umutlandırmaya başladı.
Bu gün çarşının gelen gemilerden dolayı Turist kaynadığı ve o Turistlerin ne yazık ki çarşının göbeğinde yürümekte dahi zorluk çektiği, Grand Baazar ve Orient Bazaar’ın girişlerinde kurulan taş barikatların olduğu görüldü ve bu durumda esnafı isyan noktasına getirdi. Yetmezmiş gibi ne hikmetse Kuşadası’nda bulunan STK’larında eşlik ettiği çoğunluğunun Yandaş ve Yalakaların olduğu Kervansaray ’da bir toplantı düzenlenerek havanda su dövüldü.
  Toplantıya esnaftan daha fazla Belediye personeli güvenlik güçlerinin olduğu dikkatlerden kaçmadı. Bir toplantıda eline mikrofonu alıp kendisini eleştiren içeride, yani CHP de dışında herkesi DÜŞMAN ilan eden Ömer GÜNEL çırpınışları konuşmalarına yansıyordu. Diyelim ki AKP’liler, MHP’liler ve diğer muhalif partililer(MECLİS ÜYELERİ HARİÇ) sana muhalif yapmak için senin dediğin gibi yani düşmanca eleştiri yapıyorlar. CHP içerisindekiler e ne diyeceksiniz Sayın GÜNEL, senin kendinle yüzleşmeye yüzün yok ta biz sana söyleyeyim o zaman;
  Bu gün günlerden Cumartesi ve çarşı Turist kaynıyor sen Show için çarşı göbeğinde toplantı düzenliyorsun. Maksat dostlar yalakaların ve yandaşların alışverişte görsün(YEMEZLER). Yerlerde sürünen hatta ve hatta çarşıda döşetiğin bordürlerin altında kalan İmajı düzeltmek için Bir gün Tepe Mahallesinde bir gün Çarşıda toplantı düzenliyorsun (YEMEZLER).
  Son olaylardan sonra panikleyen Ömer GÜNEL neredeyse imajı düzeltmek için neredeyse evlere temizliğe gidecek.(YEMEZLER). Kuşadası halkı ve esnafı senden hizmet beklerken Sen ENTEL ve CAHİL SOSYETE arkadaşlarında Teknelerde safa sürdün, Lüks Cafe ve salonlardan çıkmıyorsun, artık (YEMEZLER). 
  Kuşadası sana İlk mesajını Esnaf odası seçimlerinde Osmanlı tokadı atarak verdi ama sen bunu anlamadın bu saatten sonra esnaflar senin bu Show’unu (YEMEZLER). 
  Kuşadası Esnaf’ına ve Kuşadası halkına sormadan yalakalarına yandaşlarına dayatma yaparak kabul ettirdiğin. Tek yönü Kuşadası halkının başına bela ettin. Birde utanmadan sıkılmadan Halk’ada sen ve yalakaların ALIŞACAKSINIZ diyerek dikta ettiniz. bu saatten sonra ne yaparsan yap (YEMEZLER).
  Çarşı Esnafını “KENT MEYDANI YAPIYORUM” diyerek ekmekleri ile oynadın yerlerinden ettin ekmeğe muhtaç ettin.Derdini sana anlatmaya gelen esnafı azarladın, Esnaf kenti olan Kuşadası esnafına Kan kusturdun.(YEMEZLER). 
  Bunlardan daha önemlisi, Halkın kafasını karıştıran konu ise, Eski Fen işleri müdürün olan Fatma ÇANAKÇI’ya tüm esnafı ve vatandaşı (Okuyuculardan özür dileyerek) KÖPEK gibi azarlattığın yetmiyormuş gibi, Usulsüz verilen altyapı ve diğer işlerin ihalelerin sorumlusu tuttun ve görevinden uzaklaştırdın. Halk bu cesur davranışının devamında Fatma ÇANAKÇI’nın verdiği usulsüz ihalelerinde iptalini bekledi ama olmadı. HAYIRDIR SAYIN GÜNEL, neden iptal etmediniz yoksa ………… ?. Bu saatten sonra etsen de (YEMEZLERRRRRRR……!).
BİR ISLIKTA SEN ÇAL ÇAL ÇALLLLLLLL….!!!!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı