GenelGündemKuşadası HaberleriYaşam

BU NE AYMAZLIK BU NE VURDUM DUYMAZLIK

VATANDAŞ BİR TÜRLÜ SORUNLARINA ÇARE BULAMIYOR.

KENDİ KOYDUKLARI  KURALLARI  UYGULAMAYIP VATANDAŞI REZİL EDİYORLAR.

 

Kuşadası belediyesinin  göstermelik olarak  vatandaşa duyurduğu “İNŞAAT YASAĞI” Programına ne yazık ki yandaşları sirayet etmiyorlar.

Daha  öncede tarafımıza gelen İnşaat yasağına uymayanlarla ilgili şikayetler gün geçtikçe artıyor.Bu gün yine bir vatandaşın kamerasından gelen ihbarda,Kendilerinin bir kaç kez belediyeye bizzat şikayette bulunmalarına rağmen,

Çocuk oylar gibi “Siz gidin biz ilgileneceğiz ” sözüyle  geri yolladıkları ve arkasından  hiç bir  işlem yapılmadığı söylenmektedir.

Söke  yolu üzeri Ömer Tatil köyü karşısında buluna  bir  sitenin karşısında İnşaat yasağı olmasına rağmen hala,vatandaşın rahatsızlığına aldırış etmeden kendi işlerinin yürüttüklerini söyleyen Site sakinleri, “Yaz ayı olması münasebetiyle gelmiş olduğumuz  yazlıklarımızda gönül rahatlığı ile kapı ve pencerelerimizi  açıp oturamıyoruz,Belediyeye  bu durumu bildirmemize rağmen ne yazık ki  ilgisiz kaldılar”dediler.

Şayet hala  bir  çözüm  üretmemekte ısrarcı  davranıldığında konuyu Kuşadası Kaymakamlığına,gerekirse Valiliğe kadar  ileteceklerini söylediler.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı