GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

YAYLIM ATEŞİ

ZAGOR ZORDA...

Kuşadası sansayonlanları ile gündemden düşmeyen  Belediyesi,yandaşlarıyla Kuşadalı vatandaşlar arasında sosyal medya üzerinde sanal savaş başladı.

Özellikle Ergün POYRAZ’ın darp edilmesinden sonra hakkında  bir çok şaibe  çıkan Kuşadası belediyesi ile 3 yıldır düzelir mi umudu  ile yaşayan sade vatandaş arasında uçurumun gittikçe genişlediği bir çok vatandaşın tepkisini açık açık dile getirmeye başladığı bir çok  vatandaşında bizzat Belediyeye  gidip üst perdeden  konuşup sesini yükselterek işlerini hallettirdiği ve  hızlandırdığı da gelen bilgiler arasında.

Vatandaştan aldığımız haberler  doğrultusunda,yaklaşık bir aylık süre zarfında daha önce yüzüne bakılmayan ve bazı birimlerce aksatılan  işler hızlandırılmaya başlandığı adeta günah çıkarıldığı da söylenmektedir.

Gelelim savunma mekanizmasına…!

Olayların açığa çıkmasıyla adeta sessizliğe bürünen  Kuşadası Belediyesi yandaşları yalakaları ve Troll hesapları Ömer GÜNEL’in bayram mazeretinde bir  konuşması ve talimatları sonucu  sonucunda üç hafta  dut yemiş bülbüle dönen Yalaka,Yandaşlar ve Troll hesaplar adeta yarış halinde  tek merkezden yönetilerek bağlılık yeminleri etmeye başladır.

Çok manidar olan bu durum Halk’ın nezdinde güven teşkil etmediği madem güveniyordunuz üç hafta boyunca neden sustunuz sorularını da akıllara getirdi.

Kuşadası halkının Troll ve yandaşlara tam olarak cevabı,GEÇTİ BOR’UN PAZARI SÜR EŞEĞİ NİĞDE’YE, şeklindedir.

Bütün bunlarla beraber,Üç yıldır halkının yüzüne bakmayan Belediye başkanı yardımcıları rantçı ve israfçı arkadaşları adeta günah çıkartma ayinleri düzenlemeye  başladır.

Bunun neticesinde bu gün Kervansarayda esnafla buluşma toplantısı düzenlendiği ağır kış ve ekonomik koşullardan zor  çıkan Nisan ve Mayıs ayları  perişan edilen ve isyan noktasına getirilen esnafa  ne gibi cevaplar verileceği,

Şaibeleri odağında bulunan daha önce yanında eksik etmediği )çarşıların bakım ve tadilatından sorumlu ihaleciler i ) KUSAV ve KURU KAFA cılarla beraber ve  Kırmızı noktalı Belediye Bşk. Yardımcısıyla  diğer sorumluların toplantıya katılıp katılmaya katılmamaları da ayrı bir  merak konusu.

HAYDİİİİ BİR ISLIKTA SEN ÇAL ÇAL ÇALLLLLLLLLLL…!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı