AsayişGenelSon Dakika

KUŞADASI/DAVUTLAR’DA YİNE ŞEHİR MERKEZİNDE CİNAYET 1 ÖLÜ

DAVUTLAR KUŞADASI'NIN CİNAYET KONUSUNDA ADETA KANAYAN YARASI HALİNE GELDİ.

Edinilen bilgiye  göre bu gün öğleden sonra 17.00 sularında sebebi  heniz bilinmeyen bir nedenden dolayı  işlenen bir cinayetten dolayı bir  kişi  hayatını kaybederken,bir kişide ayağından yaralanarak hastaneye  kaldırıldı.

Daha  önce  iki gurup arasında bir sebepten dolayı  çıkan kavgada 10-15 bıçak  darbesiyle yaralanan  1989 Doğumlu İsmail ZAN isimli şahıs hastaneye  kaldırılarak tedavi altına  alınmıştır.

Tedavisi bu gün sona ererek taburcu olan ,Amca çocuğu  Gökhan ZAN ile birlikte  Davutlar şehir merkezinde dolaşırken,bir araçtan, Hasan EKELİK,ve Fırat EKELİK tarafından bilinmeyen  bir nedenden dolayı kurşun yağmuruna tutuldular,Olayda İsmail  ZAN’a 7-8  adet kurşun  isabet eder ve ağır yaralanır.Yanında  bulunan amcasının oğlu Gökhan ZAN’a ise ayağında  bir adet  mermi isabet ettirip zanlılar olay yerinde  hızla  uzaklaşmışlardır.

Olay yerine  intikal eden Davutlar Polis merkezi Polisleri tarafından  112 Acil  i arayarak  ambulans istediler. bu süreçte aşırı kan kaybı yaşaşan İsmail ZAN hastaneye  kaldırılırken  hayatını kaybeder.

Emniyet  güçleri, anında kaçan şahısların  peşine düşerek yakalama gayreti içerisindeyken,Emniyetin  Türkiye genelinde  başarıları ile  ilk 10 içerisinde gösterilen  istihbaratın yardımı ile olaydan,  1  saat geçmeden  olay da  kullanılan silah ile birlikte  ele geçirdiler..Sorgulanmak üzere Kuşadası ilçe emniyet  müdürlüğü Asayiş  bürosuna götürüldü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: