AsayişKuşadası Haberleri

KUŞADASI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KOM BÜRO AMİRLİĞİ GECE GÜNDÜZ DURMUYOR

KOM BÜRO AMİRLİĞİ KUŞADASI'NDA UYUŞTURUCU ÇETELERİNE GÖZ AÇTIRMIYORLAR

Yaşanan kentin huzuru ve güvenliği için,Kuşadası’nda bir çok suçlarla (UYUŞTURUCU-İNSAN KAÇAKÇILIĞI-FETÖ/PYD-YPG- RUHSATSIZ SİLAH ) mücadele  eden  Kuşadası İlçe Emniyet Müdürülüğüne bağlı Kom Büro Amirliği polisleri,büyük özveri ile çalışmalarına devam ediyorlar.

Edinilen bilgiye  göre KOM Büro Amirliğinin yakın takip ettiği Kuşadası’na dışarıdan getirerek,insanların zehirlenmesine neden  olacak  uyuşturucu ile etkin ve son derece kararlı mücadelesi kapsamında ilçemiz genelinde Uyuşturucu Madde Ticareti yapan şahıs ve organizasyonlara yönelik olarak yapılan operasyon el çalışmalar neticesinde;

Elde edilen bilgiler doğrultusunda 09 BB ……… plaka sayılı araç ekipler tarafından takibe alınmış araç kontrollü bir şekilde ilçemiz Kustur mevkinde bulunan uygulama noktasında durdurularak racin sürücü koltuğunda oturan şahıs araçtan indirilmiştir. Şahsın yapılan kimlik sorgulamasında C.Ç.Ç isimli şahıs olduğu tespit edilmiştir.

Narkotik Detektör köpeği ATEŞ eşliğinde araçta yapılan arama esnasında, Narkotik köpeğinin aracın ön kaputuna tepki vermesi üzerine açılan on kaput açılmış, kaputun iç tarafında motor kısmına gizlenmiş vaziyette poşet içerisinde
475 gram (Yarim kilo civarı) esrar maddesi , ele geçirilmiş ve söz konusu uyuşturucu maddeye el konulmuş, Şahıs gözaltına alınarak gerekli işlemler için Emniyete götürüldü.

Bu gün çıkarıldığı mahkemece, TCK’da yapılan değişiklerden dolayı ,sanık denetimli serbestlik haklarından faydalanıp,Mahkeme  o şekilde hüküm vererek serbest kalmıştır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: