GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

VURGUNUN BELGESİ…!!!

SOYDUNUZ SOĞANA ÇEVİRDİNİZ MEMLEKETİ ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.

Kuşadası belediyesi sözde kültür ve sosyal işler müdürlüğü olarak hizmet veren fakat  gerçekte VURGUN  RANT’ ve ÇALGI ÇENGİ  müdürlüğü  olarak bilinen müdürlükte gün geçtikçe  vurgunun boyutları ve aracı firmaların kimlikleri ortaya çıkıyor.

Yaptığımız  araştırmalar sonucu elimize ulaşan belgeye  göre  KUSAV’cı ve MASON Levent KÖYLÜ’nün yönetim kurulu üyesi  DİJİTAL FATURACI Ulaş’ın kankisi ve meyhane arkadaşı Yalçın AKÇINAR’ın kurmuş olduğu yan şirketlerinden birine dahi aynı yöntem ve gerekçelerle verilen ihalelerin milyonlarca lira değerinde  olduğu  ortaya koymaktadır.

KUSAV’cıların ve  DİJİTALCİ Ulaş’ın verdiği taktiklerle Yalçın  AKÇINAR’ın gerek  kendi adına gerek yakın çevresi ve çalışanları adına beş farklı firma veya  şirket kurduğu  ve bununla  birlikte Kuşadası belediyesine yaklaşık 30.000.000 TL’lik faturalar kestiği ve hak edişler yaptığı hak edilişler de ortaya  çıktı.

Daha önceki haberlerimizde KUSAV’la beraber KUSAV’a bağlı şirketler vasıtasıyla Kuşadası belediyesinin milyonlarca lirasının nasıl har vurup harman savrulduğunu kimlerin hangi yöntemlerle nasıl zengin edildiğini defalarca yazmıştık.

İşte  kanıtı ve belgesi ;

Kuşadası belediye başkanına imzacı kültür illeri müdürüne faturacı Dijital Ulaş’a KIRMIZI NOKTALI Kültü işlerinden sorumlu belediye başkan yardımcısına ve çalgısı çengisi konseri organizasyonu rantı ve israfı bitmeyen

MASON Levent KÖYLÜ’ye  soruyoruz.

HİÇ Mİ ALLAH  TAN KORKMUYORSUNUZ ?

HİÇ Mİ KULDAN UTANMIYORSUNUZ ?

HİÇ Mİ HUKUKTAN ADALETTEN YARGIDAN ÇEKİNMİYORSUNUZ ?

Vicdan ve ahlak  sahibi belediye  yetkilileri , Meclis  üyeleri,Siyasi parti ilçe başkanları ;

Bizlerin duyduğu ve Kuşadası’nın malumu olan bu ranta israfa ve vurguna ne zaman dur  diyeceksiniz ?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı