GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

KUMPANYADAN NOTLAR…

PERŞEMBENİN GELECEĞİ ÇARŞAMBADAN BELLİYDİ ŞOVMEN İKİ GÖZÜM.

SEN BU  ABDEST İLE DAHA ÇOKKKKK KAZA  NAMAZI KILARSIN…

 

Şimdi bu yazının başlığını neden böyle attım diye aklınıza gelebilir. Bunu siz okurlarıma açıklayabilmem için öncelikle “KUMPANYA” sözcüğünün TDK anlamına bakmak lazım, TDK Kumpanya sözcüğünü şöyle açıklamış;

Genellikle yabancı ticari sınai ortaklık, Tiyatro topluluğu,

Aynı görüşü paylaşan ve aynı eylemi yapan kişiler topluluğu anlamına gelir.

Şimdi sormak isterim; Kumpanya denince Kuşadası’nda aklınıza kimler geliyor?

Bu sorunun cevabını önceki “Tebdil’i Kıyafet” başlıklı yazımın içeriğinde de bulabilirsiniz.

Yazımın sonununa da büyük puntolarla not düşmüştüm;

“SİZİ YÖNLENDİRENLERİ BİLMEM AMA KUŞADASI HALKI APTAL DEĞİLDİR”

Beni gene doğruladınız, iki çeşmelik mahalle ziyaretiniz, önceki yazımda belirttiğim gibi gerçekleşti ve bunun bir kumpanya çalışması olduğu tescillendi..

KIRMIZI NOKTALI’nın  bakışlarına kadar, bu gün iki çeşmelik mahalle şovunuz da yaşananları günler öncesinden yazıp, yayına vermek cesaret işiydi ama sizin hazırladığınız şovdan ikram aracından Kadın kollarının yeme içme takımına kadar her şeyden öylesine emindim ki,

Hiç tereddütsüz yazdım ve yayınladım, bir tek ayrıntıyı atladım, aslında İşçi partili olan ancak bir umut diye her şovunuzu eksiksiz resimleyen Bircan Kaya, atladığım ayrıntı sadece Bu zat’ı muhteremdi, emeğine sağlık resimlerini gören Kumpanyayı ve bu kumpanyanın hisselilerini  ( Ortaklarını )net olarak görüyor.

Tavsiyemdir;

En azından aynı kişileri her yere taşımayın da değişik yüzler görelim, bu figüranların yüzleri eskidi artık kumpanyanız iş yapmıyor. Sade vatandaş olarak al Duygu hanımı da yanına ansızın git mahallelere, inan daha çok  itibar sahibi olursun…!!!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı