GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

BATTIKÇA BATIYOR…!

SEN BİN DEREDEN SU GETİRSEN ARINAMAZSIN İKİ GÖZÜM.

Ne hikmetse Kuşadası belediyesi başkanı ve yöneticileri ile bir anda  halkçı olmaya başladı.

 

Son on beş günüdür, Ya bir siyasi  belediye başkan yardımcıları,Ya da belediye  başkanı,her gün sokak ta sözde esnafla  veyahut siyasi bir etkinlikte,

Tabi hal  böyle olunca bizde merak etmeden duramıyoruz,ve halkında merak ettiği sorma gereği duyuyoruz.

Madem bu kadar halkçıydınız,üç yıldır neredeydiniz ?,sözde halkın arasında  olmak için dört tane makam  aracınız varken,beşinciyi de hemde milyonlar harcayarak gezici makam aracı aldınız.

Her ne  hikmetse biz  bu aracı üç yılda üç kere ancak  görebildik.Fakat özel davetlerinizi etkinliklerinizi KUSAV’ın gecelerinde,KOCA KAFA’nın akşamlarında yakın dostlarınızın doğum  günlerinde,Whisky’li purolu,Rakılı balıklı  çok gördük,çok duyduk ve  çokta konuşuldu.

KIRMIZI NOKTA’lı başkan yardımcısının müteahhitlerle davetlerini,otellerde konaklamasını  ,bazı kişilere özel ilgilenmelerini binlerce liralık hediyelerini,Saçını kılını tüyünü,Detoksu nu ,Botoksunu çok  duyduk.Fakat  halkçılığını hiç duymamıştık.

Öte yandan SÜVARİ birliğinin bar ve pavyon gezmesi,aşırı bira ve alkol  sevgisi,TURŞU VE ÇİĞKÖFTE sevgisini,her şeyi benj  bilirim edalarını,

KAYSI ALTI ile  kumpaslarını,belediyedeki iktidar savaşlarını,Akrabalarına  kıyaklarını bunların hepsini çok duyduk ve  çokta  görenler var.

Fakat sözde söylemlerinin dışında eylemini hiç görmedik,ne oldu şimdi Halkçı’mı oldunuz.

Dereyi geçinceye kadar böyleydiniz’de,Allah’a  şükür üç yıldır Haklılığınızı  CHP’liliğinizi  Solculuğunuz’u duyan,gören ve  bilen yok.

BÖH’ünüze KURU KAFA’nıza KUSAV’a KAYSICI’lara sövenlere İHALECİLE’rinize,ÇALGICI ve ÇENGİCİ’lerinize sözde yandaş ve Avantacı’larınıza onlara  bir şey demeyelim.

Onlar dünde bu günde yarın da tam gaz yolundaydılar,yollarında  olmaya  devam edecekler.

SEVSİNLER BÖYLE HALKÇILIĞI.

SEVSİNLER BÖYLE  SOLCULUĞU.

SEVSİNLER BÖYLE YOZLAŞLIĞI.

SEVSİNLER BÖYLE  BELEDİYECİLİĞİ.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı