GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

YALNIZLIĞA MAHKUMSUN

ŞAPKANI ÇIKART ÖNÜNE İYİCE DÜŞÜN İKİ GÖZÜM.

Dünkü Kirazlı köyü festivalinde Ömer GÜNEL’in yalnızlığı iyice gün yüzüne çıktı.

Daha önce benzer festival ,şenlik ve açılışlarda,Meclis üyeleri,İlçe yöneticileri ve kendine yandaş ve yalakaların adeta ablukaya aldığı fotoğraf ve resimlerin sosyal medyada boy boy paylaşıldığı günlere çok tanıklık etmiştik.
Fakat son günlerde yaşanılan hadiselerden ve ortaya çıkan gerçeklerden sonra,bilhassa yandaş ve yalakaları milyonluk ihale ve rantçıları ile beraberde Büyükşehir tarafından da yalnızlığa itildiği gözlendi.
Dünkü Festivalde kendisi ile beraber üç be ilçe yöneticisi,bir iki meclis üyesinden başka kimse yoktu.

Oysa,daha önce fotoğraf karelerinden hiç eksik olmayan KUSAVCI,ve KOCA KAFASCILAR’dan sözde çarşı esnaf ve komisyonlarından Balıkhane meydanının Mucidi Çağlayan ERDEM dışında kimse yoktu.Meclis üyelerinden neredeyse hiç kimse yoktu.Görünen üç beş kişide başkandan habersiz münferit olarak katıldı.
Başkan yardımcılarından SEYFİ VE kırmızı noktalı olsa da (DİĞERLERİ YOKTU) Seyfi yeni kanka’sı EVRİM TEORİSİ ile ayrıca katıldı,
KIRMIZI NOKTALI’DA yüzüne yeni yaptırdığı Botoks’u bozulmasın diye ancak gece katıldı.

Büyükşehir topuklu efe ,yandaşları,candaşları ve yoldaşları hiç yoktu.Katılan EVRİM TEORİSİ’de kankası   Seyfi ile başka mecralarda boy gösterdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı