GenelKuşadası HaberleriSiyaset

İŞTE BİR BÜYÜK İDDİA DAHA…

BUNUN ADINA SOSYAL BELEDİYECİLİK DİYORLAR...

SOSYAL BELEDİYECİLİK ADI ALTINDA KUL HAKKI YENEREK AKRABALARA VE ARKADAŞLARA KIYAK…’ 

 

Gün geçmiyor ki Kuşadası belediye ile  ilgili usulsüzlükler son bulsun.Yine tarafımıza vatandaşlar tarafından gelen bir iddia yürekleri bukdu.

Edinilen bilgiye göre Kuşadası belediyesinin vatandaşların vergisinden biriken para ile Ramazan bayramı münasebetiyle ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere yardım gıda paketi hazırlandı.

Bu hazırlanan Yardım paketleri mahallerde bulunan ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Partide bulunan her mahallenin temsilciliği görevini  yürütmekte olan görevlilere teslim ediliyor.Ancak Karaova mahallesi sakinlerinde gelen bir  ihbar içerisinde İnsan sevgisi olan,merhameti olan vicdanı olan herkesin yüreğini sızlatır.

Gelen  ihbarlar şöyle ;

Belediyenin Bayram için yaptığı Bayram paketleri mahallemiz parti sorumlusu ve mahalle temsilcisi’ne dağıtılmak üzere verildiğini duyduk.Sanki o yardım paketlerinin içerisindeki malzemelerin maddi boyutunu,Başkan veya meclis üyeleri karşılamış gibi  keyfi davranış sergileyerek,paketler gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmadı.

Mahalle temsilcisi Turgay DEMİR o paketleri,yani bizlerin ve diğer vatandaşların Belediyeye ödediği çeşitli vergilerle ve İller bankasının  ilçemize vatandaşlar bazında yolladığı Belediye bütçesine bulunduğu katkılardan oluşan paralarla yapılan bu yardımları,sanki kendi ceplerinden harcamış gibi Kahvehanede ,yakın akrabalarına,Arkadaş ve dostlarına dağıttığı mahalle sakinleri tarafından bizzat gözümüzle gördük ve duyan da bir  yığın vatandaşlar oldu.

Sayın belediye başkanı  Ömer GÜNEL geçenlerde “ALLAHTAN KORKARIM”demişti.eğer Allah’tan korkmak bu şekilse vay halimize,

Eğer sayın başkanın gerçekten Allah korkusu var ise bu konuyu araştırıp ilgili kişi veya kişilere gerekeni yapmasını bekliyoruz “dediler.

BİR ISLIKTA SEN ÇAL ÇAL ÇALLLLL…!

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı