GenelGündemKuşadası Haberleri

MÜVEKKİLİ OL BELEDİYENİN TÜM İMKANLARI SEFERBER OLSUN

YE KÜRKÜM YEEEEEE...

Değerli takipçilerimiz sizlerden gelen yoğun bilgi ve talep üzerine gün geçmiyor ki yeni bir  iddia ve günden  ortaya  atılmasın.

Bildiğiniz  üzere dün itibariyle  KUSAV dosyası ve özel gündem sebebiyle yazılarımıza ara verecektik.

fakat,dükü imar  kıyağı bu günkü peyzajcı kıyağı ile değerleri takipçilerimiz i bilgilendirme zorunluluğu hasıl olmuştur.

Tarafımıza bildirilen ve yoldan geçen vatandaşlarımızın fotoğraflamasıyla  ortaya  çıkan,durum göre

SETUR MARİNA’nın içerisinde  bulunan özel alan içerisinde ki bitki ve ağaçların Belediye imkanları ile  sökülmesi ( Yaptığımız  araştırmanın  özel  mülkler  ve alanlara Belediyenin   böyle  bir  hizmet hizmetinin olmadığı söylenmektedir.)

Takipçimiz tarafında  bu sökülen ağaç ve   ile  bitkilerin,Belediye   park ve Bahçeler  birilerine  gönderilmediği,Kulağımıza gelen duyumlara Özel bir Peyzaj firmasının serasının da  bulunduğu Kirazlı köyüne doğru sevk edildiği söylenmektedir.

Şayet iddialar  doğruysa Belediye  yakınlığı ile bilinen ve Çevre yolunda ki Peyzaj ihalesininde aldığını söylenen firmanın Belediye  araç ve  personelini kendi çıkarları doğrultusunda  kullandığı,ayrıca Belediye  deposuna alınması gereken bitki ağaçların özel  firma  tarafından piyasaya  sürülerek haksız bir  kazanç elde edeceği sonucu  ortaya  çıkmaktadır.

Bilindiği üzere  Ömer GÜNEL  SETUR MARİ‘nın eski Avukatı.

NOT= Değerli  okuyucularımız,Pazartesi günününden  itibaren   KUSAV ve CHP Kaos  dosyalarımız  kaldığımız terden devam  edecektir.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı