GündemKuşadası HaberleriSiyaset

KUŞADASI CHP’DE YÖNETİCİ OL CHP’Lİ BELEDİYE’DEN KIYAK AL…!

Bunun Adına Sosyal Belediyecilik diyorlar...

Değerli okuyucularımız ve sevgili takipçilerimiz.

Cumhuriyet  Halk Partisi Kuşadası İlçe teşkilatı içerisinde bir kaç yöneticinin,siyasi rant  Belediye ile çıkar  ilişkileri ile başlayan  yazı dizimiz KUSAV’a kadar uzanmış,fakat gündemi değiştiren olağan üstü bir haber sebebi ile KUSAV  dosyasına  iki günlük ara veriyoruz.

bilindiği üzere daha  önceki haberlerimizde  Ömer  GÜNEL’in yakın  arkadaşı  olması sebebiyle ilçe yönetimine yazdırdığı söylenen Ferdi ZENGİNOĞLU’nun  kıyak imar  diye tabir edilen  imar değişikliğinin askıya   çıkması üzerine CHP içerisinde ki  kaos ve KUSAV dosyalarına ara veriyoruz.

Gerek sosyal medya gerekse de Kuşadası halkı tarafın dan sıkça dile getirilen  ve çevre  yapılanması ile  eski imar  durumu 20/40 olan Soğucak köyündeki 204/ADA 1 PARSEL’ deki  yeni imar durumunun bütün itirazlara rağmen askıya  çıkmış olması sebebiyle bizde  SONNOKTA GAZETESİ   olarak  değerlendirme gereğinde  bulunduk.

Çevre yapılanması 2 kat ve  Villa  imarı olarak  belirlenmiş olmasına rağmen özellikle bu parselin 4 katlı Turistik  tesis ve daha  sonra konuta çevrilecek  olması şüphesiyle tarafımızdan hukuki olmadığını düşündüğümüz  bu imar planının Kuşadası belediyesi nezdinde itiraz edeceğimizi kamuoyununa  duyururuz.

Belediye resmi imar sayfasında inceleneceği  gibi  etraf yapılaşması iki kat ve Villa  imarlıdır.

Bu konu  ile  ilgili derin araştırmalarımıza devam edeceğiz.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı