GenelGündemKuşadası Haberleri

VAY ŞAKKKİR VAY

SEN NEYMİŞSİN BE ABİ A, A, A ABİİİİİİİ...

    Maalesef ki iki gündür çok istememize rağmen, Şakir EVİZ’in dosyasını  yaptıklarını tamamlayamadık.

ŞOVMEN başkan ve liyakatsiz avanesi o kadar  çok  sorun yaratıp çözümsüzlük üretip  bizi  o kadar  çok  şikayet ile ve haber yapmakla karşı karşıya bırakıyor ki maalesef bazende olsa normal haber ve yayın akışımızı  takip edemiyoruz.

Gelelim konumuza, Ömer GÜNEL devrinin parlayan yıldızı ve imar sihirbazı her şeyin sponsoru müteahhidi Şakir EVİZ hakkında o kadar çok haber o kadar  çok ihbar alıyoruz  ki hangisini yazacağımıza bizde şaşırdık.

Gelen ihbarların ve ya şikayetlerin, kendi imkanlarımızla doğruluğunu teyit ettiğimizde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Fakat tarafımıza ısrarla bildirilen  ve doğruluğunu teyit ettiğimiz  iki olayı ve projeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Buna benzer bir  çok olay ve durum olmasına rağmen özellikle bu firmadan alış veriş yapmış kişileri mağdur etmemek adına bir çok olay  ve anlatılanı yazamıyoruz.

Fakat iddialar  çok net ve kanıtlar ortada olması sebebiyle elde edilen rantın da ve dağıtılan bahşişlerin büyüklüğü sebebiyle özellikle yıllarca ruhsatsız bekleyen yapı denetimsiz ve oturma ruhsatı alamadığı

Değirmendere’si  mevki Uydukent’in altında ki  projesiyle bakanlıktan ruhsatını aldığı iddia ettiği  ve ne ufak dairesinin milyonlarca lira ettiği uğruna KUSAV’ı ,Kuşadası sporu ve onlarca kişiyi zengin ettiği pafta parseli le beraber paylaştığımız Ömer Tatil köyü karşısındaki yere dokunmadan geçmek gerçekleri yazmamak vicdanlarımızı sızlatır.

Sevgili okuyucular, bahsettiğimiz rantın ve gelirin boyutu o kadar büyük ki KUSAV’a milyon milyon bağışlar ALTIN GÜVERCİN’a ana sponsorlar  reklamlara yancılar’a binlerce lira ödemeler neredeyse müdahil olan herkese hediyelere  boğacak düzeyde,

Her ne kadar bakanlıktan  onaylı ve izinli tahsisli yer aldığını  iddia etse de  biz imar  sihirbazı Ahmet TAŞKAN, Mimar Ali GENÇ ve yapı kontrol müdürü Yiğit ile çevirdiği imar ihaleleri ile neler kazandıklarını, neler elde ettiğini biliyoruz.

Noktası virgülüne kadar açıklayacağız.Bu beyefendi gölgesine sığındığı akrabası SÜVARİ birliklerinin komutanı ile  ŞOVMEN hukukçu başkanının verdiği gazla hukuk  önünde hesaplaşacağını söylemiş.

Bizde Kuşadası kamuoyununu ve Türkiye Cumhuriyeti adaletini yanıltmamak adına  noktası noktasına virgülü virgülüne yazacağız.

Akşama kadar CHP ve CHP zihniyetine küfür et,CHP li belediye sayesinde  milyonlar kazan,neredeyse önüne gelen herkese bahşiş ve hediyeler dağıt,sonra gel hukuktan ve adaletten bahset.

Bizim hukuk, adalet,ve kamuoyu vicdanına güvenimiz ve inancımız sonsuz.   

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı