GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

REZALETE BAK REZALETE

HALKTAN TOPLANAN PARALARLA KENDİLERİ ÇALIYOR KENDİLERİ OYNUYOR

ŞOVMEN ve liyakatsız, çapsız  saz arkadaşlarının  yaptıkları ve ısrarla devam ettikleri vur patlasın çal oynasın çalgı çengi, çalma  çırpma işleri olağanca rezaletiyle devam ediyor.

Güya  Kuşadası’nı tanıtma adı altında ve Kuşadası halkına 750.000 ton mıcır ,Gazetecilerin dövülmesi, köstebek yuvası olmuş  yolların  akan lağım kokularını ve unutturmak için milyonlarca lira harcadıkları sözde Beach Party’leri ve eğlenceleri rezalete  dönüştü.

En son bu gün Kuştur plajında yaptıkları ve belediyenin sosyal hesaplarında çok  eğlendik başlığı ile attıkları beach party’ye harcanan binlerce lira ve  onca reklama rağmen katılım neredeyse yok denilecek kadar azdı.

Fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere henüz okullar açılmamış olmasın rağmen,Pazar ve izin günü olmasına rağmen ve çok açık ve güzel bir ttil gününde bile katılımın nerede ise  yok denilecek kadar az olması artık bu basit ve  ucuz gösterilerin halkın nezdinde itibar görmediği Kuşadası halkının resmen sizi ve yaptıklarınızı istemiyoruz dercesine tepkilerinin göstergesidir.

Ey ŞOVMEN ;  basiretsiz,vizyonsuz ve liyakatsiz saz arkadaşları Kuşadası halkı  yaptıklarınızı beğenmiyor desteklemiyor, ve  çar çur ettiğiniz rant ve  çıkarlarınız uğruna heba ettiğiniz milyonların hesabını sormak için gün sayıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı