GenelGündemKuşadası Haberleri

TÜM KUŞADASI EDAŞ VE ADM’NİN BAKIMI NEDENİYLE ELEKTİRKSİZ KALACAK

ETKİLENECEK İŞ YERLERİ VE MAHALLELER AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

Türkiye elektrik İletim A.Ş 21.Bölge Müdürlüğü (DENİZLİ) Bölge Müdürlüğü Yardımcılığı (İşletme) Aydın iletim Şebekeleri İletme ve Bakım Müdürlüğü tarafından ; Kuşadası GİS TM’de genel bakım çalışması yapılacağından dolayı  07.06.2020 Tarihinde saat 05.00 ile 10.00 arası aşağıda  belirtilen yerlerde ve Tüm özel Trafolu müşterilere ait yerlerde elektrik kesintisi olacaktır.

Buna göre ;

Kuşadası’na  merkez ve bağlı tüm mahallelerin yanı  sıra Özel Trafolu müşteriler,( Eman EGE BES-Lentaz GES-HASAN USTA- (NETAŞ) GES,KUŞTUR CLUB KUŞTUR GES-PRİM GIDA MEŞRUBAT GIDA MEŞRUBAT SAN.VE TİC.AŞ-GES NAR TAVUKÇULUK ENERJİ İNŞ.LTD.ŞTİ. GES. )  gibi işyerlerinin de bu kesintiden etkileneceğini bildirmişti. 

Elektrik Abonelerinin bakım çalışmaları nedeniyle  ev ve iş yerlerindeki bulunan  elektrikli ve elektronik ile çalışan cihazların etkilenmemesi için,dikkat etmesi hususunda aşağıda yazılan uyarılara dikkate almaları gerekmektedir.

1-Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması,

2-Yapılacak çalışmaların,programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten bitmesi halinde,Kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği,

3-Jeneratör  kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke  ayırıcısını açmaları,

4-Elektrik kesintisi hakkında daha  geniş bilgi için  0850 800 0186 AYDEM ÇÖZÜM MERKEZİ telefon  hattına başvurmaları,Tüm Kuşadası halkının dikkatine sundular.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: