GündemKuşadası Haberleri

KAKOFONİ DEĞİL KAKAFONİ :)))

Sayın başkan,Kakafoni arıyorsan (SES CIZIRTISI, UĞULTU) etrafındaki yanı başın da duran  seslere bak.

 

Bu  gün  Bayramiağızımızı pek açmayalım lakin 1.000.000.00 (BİR MİLYON METREKARE YOL),500.000(BEŞYÜZ BİN METREKARE) Yeşil alan yaptığını  iddia etmişsin,Vatandaş Orhan olarak kafam karıştı,Büyük bir hesap hatası yapmışsın.

Nasıl diye  soracak olursan ;

1.000.000 Metrekare yol,Kuşadası’ndan her bir  sokağı 15 metre hesaplarsak, ki bunu  bir çoğu 8-12 metre  kare arasında yaklaşık 70 Km. uzunluğunda yol yapmış olman gerekiyor.

Hesaplıyorum hesaplıyorum,Reklamını yaptığın bütün sokakları topluyorum,genede  bulamıyorum, genede bulamıyorum.

500.000 Metre kare Yeşil alan yaptığını iddia ediyorsun,ortalama  Kuşadası’nda  bir  parkın büyüklüğü,3.000 Metre kare bile olsa,Yaklaşık 170 park yapmış olman gerekiyor,

Gene hesaplıyorum  hesaplıyorum,sayıyorum,soruyorum,soruşturuyorum yaptığın park sayısı 20 yok. Hadi yanıldığımı farz edeyim,40 adet yapmış ol,Hesap gene tutmuyor gene  tutmuyor gene tutmuyor.

Hele bir açıklaman var ki tam evlere şenlik.Kara yollara ait  yolu bile yaptığınızı söylüyorsun.

Sayın başkan,Kara yollarına ait yolun  Devlet Hastanesinden tutun Davutlar kavşağına kadar  olan mesafe 11.KM.

Bunun için  ödediğiniz< rakam  yaklaşık 11.000.000.00.-Tl,  Tam da  evlere şenlik durum  bu .Orta refüjün ortalama genişliği 2-3 metre iken yani 1 KM’ye maksimum 300 Metre kare alan düşerken,siz Km başına 1.000.000.-Tl ödemeyi nasıl akıl ettiniz. ?

Sen kankalar’ın ve ihale canavarı  dostum dediğin Atilla ile peyzajını yaptığınız veya yaptığınız,alanın tamamına 200.00- Tl’li banknotlar serseniz genede 11.000.000.00 .- Tl etmez etmez etmez….

El insaf,el vicdan,el ahlak.Bre be doymazlar,böyle bir hesap hangi vicdana sığar,yargının hesabına sığdırıldı da ,Kamunun vicdanına  nasıl sığar ? Allah tan başka  kimseye hesap vermem demişsin.

Varsa inancınız Allah katına bu hesapla nasıl gideceksiniz ?

Bu örgüte hesap veririm demişsin,Seçildiğinden bu güne kaç Bayram programına katıldın ? Örgütten kaç kişiyi işe aldın ? Yandaşlarıdan kişi ve kişiler aldın.?

KIRMIZI noktalı’yı Başkan yardımcılığına getirirken,BÖH’çüleri göreve getirirken,MICIR ihalesini,Peyzaj,Parke Taşı,Yol,Kaldırım,Parklar,Çalgı çengi işi yapanlar,Organizasyonlar,rantlar,İsraflar ve İmarlar.Tüm bunlar  yapılırken örgütemi danıştın ?

ÇIRALI ETLER,BAL KAYMAKLAR YANDAŞA,

PİSLİĞİNİ TEMİZLEMEK  VATANDAŞA

NOT= 42.000.000 .00.-  TL’lik Asfalt ihaleni Parke taşı bordür ihalelerini,Balıkçılar meydanını,Çarşılara harcama nı,Hele hele ki MICIR ihaleni saymıyorum bile.

EL İNSAF EL VİCDAN EL AHLAK (anlarmısın bilmem)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı