GenelGündemKuşadası HaberleriYaşam

(KUTO) KUŞADASI TİCARET ODASI VATANDAŞIN SAĞLIĞINI’DA DÜŞÜNÜYOR.

Kuşadası ticaret Odası Hizmetleriyle Vatandaşların beğenisini topluyor.

Kuşadası Ticaret odası Başkanı  Serdar AKDOĞAN ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte asli görevlerinin yanı sıra Vatandaşı’da düşünerek,Sosyal yardımlaşma ve sağlık konusunda da  vatanadaş’lara vermiş oldukları hizmetlerle takdir topluyor.Bu  zaman kadar,Vatandaşları bilgilendirmek adına bir çok seminer,konferanslar tertipleyen KUTO,bugün de kısa adı KETEM (  , İlçe Sağlık Müdürlüğü Kanser Erken Teşhis ve Tarama Merkezinden Dr. Fulden Sağlam ve Aysel İpek Erdoğan  ile birlikte düzenledikleri Sağlık seminerinde bağırsak,rahim ağzı ve meme kanserleri hakkında sunum yaptı ve ayrıntılı bilgiler verdi.

Kanser türlerinin oluşumu, kimlerde görüldüğü, tarama yöntemleri, testleri, risk faktörleri ve belirtilerinin anlatıldığı bilgilendirme toplantısında, erken teşhisin önemi ve bunun için kontrollerin aksatılmaması gerektiği vurgulandı.

Erken teşhisin hayat kurtardığını belirten KETEM yetkilileri, bilgilendirme toplantısının sonunda  katılımcıların sorularını cevapladı.

Bu günkü seminer sonunda kısa görüşüne başvurduğumuz Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar AKDOĞAN  ;  “Dışarıdan kuruluşumuzu  insanlar sadece ticaret erbaplarına hizmet ettiğinizi düşünüyor olabilir,Misyonumuz  bu ,lakin Vizyonumuzda sadece  kendi üyelerimiz için değil Kuşadası’da yaşayan  tüm vatandaşlara ,esnaflara ve Ailelerine’de Odamızda bulunan toplantı  salonunda zaman zaman bilgilendirme toplantısı düzenlemekteyiz.Toplantı tarihi öncesi gerek  kendi web sayfamızdan,Facebook sayfamızdan hatta Yerel Basın acarlığıyla  Halkın katılımını  sağlamak  için toplantı tarihini belirtiyoruz.” dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: