GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

NİHAYETİNDE BOMBA PATLADI…!

ÇEMBER İYİDEN İYİYE DARALDI...

İDDİALAR VE SÖYLENENLER TEK  TEK ÇIKIYOR…!

 

   Daha  önceki haberlerimizde de  yazdığımız  gibi, Meşhur KUSAV dosyalarında bazı Mütteahitlere  KUSAV’a  bağış karşılığı imar verildiği iddiasının doğruluğu netlik kazandı.

Gazeteci yazar Ergün POYRAZ’ın öldürülesiye darp edilmesinden sonra  Cumhurbaşkanlığı ve  İçişleri bakanlığınca, Devletin dürüst ve namuslu müfettişlerinin Kuşadası belediyesinde ki  olağanüstü bir  denetleme aşamasında her gün değişik bir usulsüzlüklerle karşı karşıya kalıyorlar.

Mülkiye baş  müfettişlerinin  soruşturmayı iyice derinleştirip çemberi iyice daralttılar.Tarafımıza gelen bilgiye göre,mülkiye  baş müfettişleri incelemeye aldığı KUSAV dosyasında bağış yapanların çoğunluğunun inşaat Müteahhitlerinin  olduğu dikkatlerini çekti.

Bunun üzerine bağış yapan müteahhitlerin ifadesine baş vuran ve  verilen  ifadelerde bir kişinin  itirafçı olarak her şeyi müfettişlere detayını anlattığı tarafımıza gelen bilgiler arasında.

KUSAV  ve MASON derneği  Kuşadası başkanı Levent  KÖYLÜ’nün yürüttüğü  KUSAV dosyasından  iddiaları değerlendiren ve soruşturmayı derinleştiren müfettişler,

Görüştükleri 2 müteahhit ile, kamuoyununda söylendiği gibi  KUSAV’a bağış karşılığı imar ve  inşaat ruhsat aldıklarını itiraf ettikleri konusunda  bilgilere tarafımıza geldi.

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı