GenelKuşadası HaberleriSiyaset

BAK HELE ŞU SÖYLEYENE BAK…!

LAFIGÜZAF  demişsin

Tatlı su kurnazı TATLICI…!

Arkandaki Çöpel’e  bakmadan bazı laflar etmişsin,ithamlarda  bulunmuşsun,bize de cevap hakkı doğdu

Öncelikle birbirimizi iyi bildiğimizi söylemişsin,

evet biz seni çok ama çok iyi biliriz.Gençliğinden,geldiğin yerden,ta ki arkasından mum yaktığın Esat’a kadar biliriz.

Esat’a mum yakıp,Özleme hakaret edip siyaseti etek altına kadar  indirip “Bu Partide,Örgüt,Seçim,yönetim üyeler yok,halkın iradesi yok  birilerinin  eteğine tutunarak  siyaset yapmak var” demiştin.

O günlerde sen kime vuruyordun da  bu gün bizim kime vurduğumuzu iddia ediyorsun.O günlerde, Bütün bunlardan sonra 180 derece dönüşünü,Özer KAYALI’ya  kucak açmanı da  biliriz.

Kucakladığın Özer’den kaçıp ,sövdüğün etek altına sığınmanı da  biliriz.

Dahası da var;

Ağa  babalarından bahsetmişsin.Siyasetçi değilim,her devrin her  dönemin adamı değilim,Koltuk ve Makam hırsında da hiç değilim.

Makam mevki uğruna sığındığın ağa babalarını da girdiğin halleri de pek iyi biliriz.Siz değil miydiniz “Bu memlekette  herkes olur ama  Ömer olamaz “diyenler Kuşadası nı beğenmeyip ithal aday getirenler,O gün için Örgüt ,taban,Üye ve Adalılar   yokmuy du  bu gün var  diyeceksin.

“Hepimize yazıyorsunuz diyorsunuz”diyorsun. Günahınıza ortak aramayın,Kendinize yandaş bulmayın,boşu boşuna çırpınıp Tribüne  oynayarak taraftar bulmaya çalışmayın.Kime ve kimlere yazdığımızı herkes  biliyor, Bir tek  sen anlamamazlık tan geliyorsun.

Çiçekçiyi,KUSAVCI’yı,Kıyak İmarcıyı, Mıcırcıyı,Fen işlerini,İmar işlerini,Park ve Bahçelerinizi,İş takipçilerinizi,İmar sihirbazlarınızı,Koordinatörlerinizi, KIRMIZI NOKTALI Yardımcılarınızı,Başkasının evinde basılan Toramanınızı,

(Sekreteri ile İş tutuğu) iddia edilen meclis üyenizi,Partiye,Yöneticilere,Meclis üyelerine ayar vermeye kalkışan Edalı sekreterleriniz’i,

Dahasının da  dahası var;

Kaysı altından yönetilen İlçenize,Haksız hukuksuz personel alıp çıkartmanıza,(Bayan personelinizi hiç bir ihtiyacının  giderilmesinin mümkün olmadığı yere sırf Başkanınız önünden geçerken ayağa kalkmadı diye   sürdüğünüzü mü,) BÖH’çülerinize, yazıyoruz.

Korkmuyoruz demişsin,Allah’tan  korkmayan,Kuldan utanmayanlar tabi ki korkmazlar.

Bo………..’nu çıkartdınız demişsin.

Evet sizlerde memleketin çivisini  çıkarttınız,Rantın,Rüşvetin İhalenin,Yolsuzluğun Hukuksuzluğun,Adaletsizliğin,dibine  dibine vurdunuz.Ülkenin gündeminden düşmüyorsunuz.

Ne Tetikçi’niz,ne Dayakçı’nız,ne Mıcırcı’nız,Ne çiçekçiniz,Ne çalgı çengi işleriniz bitiyor.

Çiğ yemedik diyorsun savcılık orada diyorsun.

Minareyi çalan  kılıfına  uydururmuş,Hukuksuzluk konusunda Mahirsiniz.Yapılanlar ortada demişsin,Bekle sırası var yapılmayanları da yazacağız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı