GündemKuşadası Haberleri

KUŞADASI KAMUOYUNU DİKKATİNE…!

GÖRÜLEN LÜZUM ÜZERİNE AÇIKLAMADIR.

Sevgili Kuşadalı değerli  takipçilerimiz.

Son  4 gündür yapmış olduğumuz haber ve yayınlar  üzerine tarafımıza gelen yoğun bilgi eve eleştiriler neticesinde bu açıklamayı siz değerli okuyucularımıza yazma  geriği  duyduk.

Yerelde  iktidar ve Kuşadası’nda  1.Parti olan genelde de  hedefini Türkiye  iktidarı olarak  açıklamış olan bir  partinin İlçe  teşkilatının böylesi bir süreçte bir basın  mensubu olarak tarafımıza gelen duyumlara göre.Böylesi bir süreçte başarısız olduğu ve parti bütünlüğünün sağlanmadığı bilgisi üzerine yaptığımız  araştırmada neticenin kısmen doğru olduğu  ve bazı sebeplerin olduğu belirtilmiştir.

Tarafsız  haber yapmayı ilke   edinmiş biri olarak  İlçe başkanının  bilgisine baş vurma gereği duyduk.

İlçe başkanının tarafımıza herhangi bir  bilgi vermemesi üzerine bizimle paylaşılan  bilgileri kamuoyu ile paylaşma gereği duyduk.

Daha  sonra gelen bilgi ve belgeler bir  çok Kuşada lı hemşehrimiz ve siyaset erbabı ve  tarafı olarak  adlandırabileceğimiz kişilerden gelen bilgilerle daha  derin bir araştırma ve  bilgi sahibi olduk.

Bunları paylaşmak bir Gazetecilik görevi olduğu gibi aynı zamanda bir vatandaşlık görevi olarak ta sorumluluk alma gereği duyduk.

Gelinen noktada  ismi geçen kişi  ve kurumlardan   aksi bir  bilgi gelinceye  kadar elimizdeki bilgi ve belgeleri açıklayacağımızı beyan ederiz .

Siz değerli okuyucularımızdan aldığımız duyumlara göre bilgi ve belgelerin  kim veya  kimler tarafından aktarıldığı merak  uyandırmaktadır.

Merak  eden  okuyucularımıza açık çağrımızdır. Kuşadası çarşılarında gezmeleri Muhalif partili ve  diğer partilileri dinlemeleri sosyal medya  organları ile beraber haksızlığa  uğramış, partili  veya  çalışanları dinlemeleri tavsiye olunur.

Takip etmeleri  halinde  bu tip olayların Kuşadası kamuoyunun da  ve sokakların da  her gün  binlerce kişi tarafından  konuşulduğu,onlarca kişi tarafından yazıldığı açıkça görülecektir.

Gelinen  nokta da herhangi bir kişi veya   kurumla şahsi bir  problemimin olamadığı

Ancak  DİN VATAN BAYRAK  üzerinden rant elde edenlere karşı  gösterdiğimiz  tutumu  Atatürk ilke ve inkılaplarını bahane ederek haksız kazanç ve Siyasi rant elde edenlere karşıda   aynı tutumu sergilememiz gerektiğini

Haksızlığa  uğramış  veya   uğradığını iddia eden kişileri ve kurumların  sesi olmaya devam  edeceğimizi beyan ederiz.

KAMUOYUNUNA SAYGIYLA.

NOT = KUSAV DOSYASINI UNUTMUŞ DEĞİLİZ…!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı