GenelGündemKuşadası HaberleriÖZEL HABERSiyaset

NE ŞAKİRMİŞ BEEEEEEEE…! ( SPONSOR KRALI )

ÖMER GÜNEL DÖNEMİNDE İNŞAATTA PARLAYAN YILDIZ ( EVİZ İNŞAAT. )

    Ankara ve İstanbul da  AKP hükumeti tarafından beşli çete ve yandaşlarına ne  uygulanıyorsa Kuşadası’nda da aynısı uygulanıyor.  

Beşli çete üyelerine  hazine  arazileri, kamu ihaleleri pazarlık usulü işler, Hastan , yollar  ve köprüler serbest imarlar verilirken  aldıkları paralar elde ettikleri rant ile ,Hükümetin ve  AKP’nin reklamını sponsorluğunun,havuz medyasını kontrol ederken, Ömer GÜNEL’in aynı yöntem ve sistemle besledikleri ve zengin ettikleri Kuşadası’nda aynı yöntemleri izleyerek her gün kartelleşip zenginleşiyorlar.

KURU KAFACI Atilla’ya  verdiği  ihaleler arsalar ZENKA İNŞAAT’a ( İLÇE YÖNETİCİSİ ) yaptığı kıyak imarlar ve doğrudan temin alımlar meclis üyesinin her yeri istila etmesi ona  özel yollarının yapılası ve aldığı  kıyak imarla beraber Kuşadası’nda kaçak oteller  yatlar katlar verilen özel imar  izinleri KUSAV’a aktarılan milyonlar susturulduğu  iddia edilen yerel medya satın aldığı kalemşörler konuşulurken ortaya bu sefer her şeyi ve her etkinliğin Ana sponsoru EVİZ YAPI Şakir EVİZ çıktı.

Öyle ki KUSAV’ın ana sponsoru , Beach Party’lerin destekçisi, Kuşadası spor’un yöneticisi, hakkında bitmek  bilmeyen yorum ve  iddialarla  Ömer GÜNEL devrinin parlayan yıldızı konumuna geldi.

Yaptığımız  araştırmalarda bu kadar yatırımın havada uçuşan milyonların yapılan bağışların her yere adının yazılmasının pek de masumane olmadığı konuşulanlara göre  verdiklerinin karşılığını aldığı imar kıyaklarıyla kat be kat peşinen tahsil ettiği söylenmekte.

Konuşulanlar ve yapılanlar öyle dikkat çekmiş ki en son gelen müfettişlerin EVİZ YAPI’ının  dosyaları ile özel ilgilendiği ve  sonucunda Kuşadası kamuoyundan daha çok Şakir EVİZ ve Ömer GÜNEL’in ekibinin tarafından merakla beklendiği de konuşulmakta.

                   NOT = DEVAMI  VE AYRINTILARI  YARIN.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı