GenelGündemKuşadası HaberleriSiyaset

İŞGÜZARLAR…!

BU MU SİZİN YÖNETİM ANLAYIŞINIZ ?

TAHSİL  CEHALETİ ALIR BAZI ŞEYLER BAKİ KALIR…

 

Yaptığı her  işi  yüzüne gözüne  bulaştırmakla mahir, Ömer GÜNEL ve ekibi , Bayramı’da  zehir edecek.

Bilindiği üzere 9-10 Temmuzdan başlamak üzere  9 günlük Bayram tatili var. Bunu yıllar yıllar evvelden  bilmesi gereken Kuşadası belediyesi, bir işgüzarlığa imza atarak binlerce gencin geldiği  Kuşadası Gençli k festivalinin   6-13 Temmuz  tarihinde yapılmasına müsaade etmiş.

Be hey İşgüzarlar ,Be hey iş bilmezler ,Siz Kuşadası’nın başına bela mısınız. ?

Bu kentin ve  bu kentin insanlarına  zarar vermeye yemin mi ettiniz ?

Kurban bayramı  yüz yıl l öncesi ve Yüzyıl sonrası, tarihleri belli olan ve anında hesaplanabilen resmi ve dini vecibedir.

Ve bunun bilinmesi gerekir.Bir Turizm kenti olduğumuza göre ve  bu bilinçle göreve geldiğinize göre Turizmin, ne yüksek mevsiminin de  Temmuz  ve Ağustos ayı olduğunu biliyorsunuzdur.

Buna rağmen Temmuzun ilk haftasında binlerce gencin ve Turistin geldiği Gençlik  festivalinin organize etmek veyahut, o tarihte yapılmasına müsaade etmek nasıl bir  işgüzarlık. ?

Bu Gençlik  festivali yıllardır yapılıyor.Sonuçları  ve getirisi ortada, bununla da yetinmeyerek, Festivalin yapılacağı alanı ADA CAMPİNG , CAMPİNOVA  ve  diğer ticari işletmelerle zaten yok ettiniz.

Etrafındaki sokaklar,ve yollar neredeyse Güzelçamlı’ya  kadar bütün yollar harap haldedir.( Defalarca haberini yaptık Resim ve Videolar eşimizde )

Kuşadası şehir merkezindeki Trafik  keşmekeşini ve insan yoğunluğunu  biliyor olmanıza rağmen,           ( Demek ki bilmiyorsunuz ), Turizm sezonunun yoğunluğu üstüne üstülük Bayram tatili  ve  Gençlik Festivali.

Biz  Kuşadası’nda yaşayanlara, gerek yazlıkçılara, gerek  geçici Turist gençlik  festivaline gelenlere Bayramı zehir etmeye   yeminli gibisiniz.

Bu kadar iş bilmezliğe , Bu kadar  vurdumduymazlığa Pes doğrusu Pessssssss…!

 

NOT = Oldu olacak  yetmedi meşhur Caz günleri birde Kervansaray dinletileri’niz var , bir daha kine Altıngüvercini’de aynı tarihe getirin.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı