GenelGündemSiyaset

MAN ADASI AŞK SKANDALLARI ( 2 )

ALLAH KİMSEYİ ŞAŞIRTMASIN

Olayın kahramanı metropolitanın sağ kolu ve aynı zamanda Lord’lar kamerasından mebus üyesi,

Kahramanımız seçim döneminde iyilik meleği olarak  mebus olmuş,fakat Rotaryan ve Lionscu  olması sebebiyle özüne dönerek,iyileri satmış ve metropolitanın yalamacısı olarak sağ kolu konumana kadar  yükselmiştir.

,   Anlaşılan o ki kahramanımızın yaladığı tek kişi  Metropolitan değil,aynı zamanda genç ve  güzel nedimesi ile de yakın ilişkiler kurmuş.

Rotaryan ve  Lions cu kahramanın,eşinin olayı anlaması üzerine  MAN  belediyesinde kıyametler kopmuş , kahramanımız görevden uzaklaştırılmış genç nedimemiz de önce işinden edilmiş,daha sonra Elinde SEX kasetlerini şantaj malzemesi olarak kulllanarak işine geri dönse de,sürgün olarak gittiği birimde ki hıçkırarak ağlaması,

MAN Belediyesi koridorlarında her gün duyulmakta.

Kahramanımız ise Metropolitanın emri üzerine sessiz sakin  önce Belediyedeki görevinden ayrılarak,daha sonra Yurt dışı ve iş seyahatleri bahanesiyle Baltık ve Doğu Avrupa ülkeleri artasında ,Batık ve muhalif iş adamı  ortağı ile yurt dışına kaçmıştır.

Yakında beklenen son Rotaryan ve  Lions cu  mebusumuzun,mebusluk görevine  son verilerek siyaset hayatını noktalamasıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı